Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet az, hogy mostanába...

Mitől lehet az, hogy mostanában nem vágyom tartós kapcsolatra és nem akarom azt, hogy komoly barátom legyen?

Figyelt kérdés

Csak kalandokat akarok, ennek mi lehet az oka?

27éves vagyok és eddig csak komoly barátaim voltak 1-3évig tartottak. N


2017. ápr. 27. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

nem lehet, hogy a csalódások miatt? vagy csak most jó a nyugi, nem akarsz kapcsolatot ami most gondot okozhatna


24F

2017. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Amiért én sem, élvezzük a függetlenséget. ;)
2017. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
Kell kis levezetés a sok komoly kapcsolat után. Ha lazán állsz hozzá, s nem görcsölsz rá, akkor leszel a legboldogabb, s alkalmi kapcsolatból még simán lehet tartós is. :)
2017. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy élvezni akarod a szabadságot kötöttségek nélkül. Néha én is szeretnék szingli lenni. Nem a kalandok miatt. De jelenleg úgy érzem magam mint egy kalitkába zárt énekes madár 🐦. 23 L
2017. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként többször éreztem, hogy amikor kspcsolatban voltam, jó lett volna egy kicsit egyedül, függetlenül, " szabadon" élni...szerintem ez mindenkiben benne van, időnként erősebb, időnként gyengébb formában...
2017. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a termeszetes állapot


En sokkal inkabb azt nem értem, hogy sokan miert keresik tudatosan a kötöttségeket, a hivatalos, formalizalt, elkerülhetetlenül az egymásra unasba torkolló tartós kapcsolatokat

2017. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen természetes. Eddig hosszútávban gondolkoztál komoly kapcsolatban, és most jól esik a függetlenség, hogy nem igazodsz kötődsz máshoz.

Normális.

Élvezd! :)

2017. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez,miért szexualitás??
2017. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!