Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudná nekem mondani...

Kazume kérdése:

Meg tudná nekem mondani valaki hogy pontosan ki a nyalizós, mert mindenki engem nyalizósnak tart pedig csak kérdezek valamit a tanártól!?

Figyelt kérdés
iskola.nyalizás
2017. máj. 6. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

En szimplan tisztelettudo es kedves voltam anno a tanarokkal, megis megkaptam a tobbiektol, hogy "nyalis" vagyok.


A nyalizas az, amikor celtudatosan (azaz a sajat erdekedben, es NEM pedig szivbol) dicsered a masikat, ill. amikor minden keresere ugrasz, mint egy kutya, vahy ajandekokat adsz neki minden ok nelkul (es persze az illeto nem a parod). Szoval nyugodtan mondd meg a tarsaidnak, hogy inkabb azzal foglalkozzanak, hogy nehogy ok legyenek "nyalisak".

2017. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm hogy válaszoltál mert én is csak tisztelettudó vagyok a tanárokkal és már csak azért is mondták ezt mert odamentem óra végén a tanárhoz. Nagyon hasznos volt köszi.
2017. máj. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!