Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Buncselekmeny? Kerdesem,...

Buncselekmeny? Kerdesem, Franciaorszagban konditeremben egy eves szerzodest kotottem, amit fel szerentek mondani az egy ev leajarta elott; hisz ugy alakultaz elet h nem fer bele .

Figyelt kérdés
Ez nem tudom h a hatarozott ideju szerzodessel egyenlo-e? Az mondtam nekik hogy haza utaztam es nem szeretnem mar igenybe venni a szolgaltatasukat, valasz h bizonyitanom kell a repulojeggyel h tenylegesen hazautaztam. ( mi van ha koszival uztaztam? Ami nem rovid de nem is lehetetlen. ) Repulojegyem az van de egy evvel korabbi a datum megvaltoztatasaval mar hovatalos dokumentumot hamisitottam es bori? Meg nem tettem meg ezert kerdezem itt mielott buncselekmenyt kovetnek el hathaa van valami megoldas. Segitesegetek pls Photosppal gondoltam a datum megvaltoztatasat mintha nem januarban utaztam volna hanem aprilisban kb mennyire tudnak utana jarni a hivatalossaganak mennyire szamit ez buncselekmenynek? Ertelmes valaszokat elore is koszonom.

2017. máj. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan, Photoshop? Aztán kinyomtatod? Tuti nem fogják észre venni, hogy nem eredeti. :)
2017. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez bizony hamisítás, nyereségvágyból => börtön.

Így szeretnéd?

Ezeket az oldalakat olvassa a rendőrség is.

2017. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

És kulcsszónak minek van megadva a szex? :DD


Egyébként ha anyagilag ez azt jelenti hogy minden hónapban egy csomót kellene fizetned egy évig, lehet jobban járnál, ha vennél egy olcsóbb repülőjegyet amit bemutathatsz ha nincs más megoldás

2017. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XD
márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!