Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok boldog lenni?...

Miért nem tudok boldog lenni? (lent a többi)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok és kb. semmi boldogságom sincs...tudom,hogy ez nagyon merész volt és hogy egy kisgyereknek miért nincs boldogsága de ez van,viszont nem tudom,hogy miért nincs..

Nagyon jó tanuló vagyok (4,7-8-as tanuló vagyok) rengeteg közösségi dolgot csinálok,versenyekre járok ahol jobbnál jobb eredményeket hozok el.

Megvan mindenem ami kell,vannak testvéreim.

Lett barátnőm is.

Mégse tudok boldog lenni...miért?Mielőtt valaki jönne azzal,hogy:"menjé' dolgozni' annak üzenem,hogy MINDEN nyáron dolgozok és most is megyek ki Londonba dolgozni

Mindjárt kész a jogosítványom,nem sokára kezdem a nyelvvizsgát mégse vagyok boldog...ami akartam volna lenni az nem lehetek..szerettem volna rendőr vagy mentős lenni de nem lehet egyik sem egészségügyi dolgok miatt..nincs ami motiválna,hogy miért tanuljak..mit csináljak?



2017. máj. 10. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Mondd el mi a baj,miért nem lehet..Én is egeszsegugyi okok miatt kellett más iranyba neztem...ötleteljünk egyutt hatha eszedbe jut egy ehhez kozel allo szakma amit szivesen csinalnal

19L

2017. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!