Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetej mit tegyek? 14/L

Szerintetej mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

A suliban/osztályban mindig engem piszkálnak, pl.:

Info órán hogy mivel hogyan játsszak,robot vagyok meg ilyenek.

De ez még szerintem tűrhető. Másik órán alufólia golyóval dobálnak,kibeszélnek,cikiznek stb.

Meg h nem tudok erzelmet kifejezni.

A masik hogy:

-megszoltam egy lanyt a magamutogatos kulseje miatt

-egy titkot amit nekem mondtak el,tovabb adtam egy fiunak aki elmondta az egesz osztalynak h XYZ nek ki tetszik es en voltam a hibas.

Es h minden miattam van,en rontottam el stb

Arra is gondoltam h ongyilkos leszek...


Segitsegek lecci mert innen nics kiut......



2017. máj. 11. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
másssz rá a fiúkra mondd nekik hogy lesz-...d őket
2017. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj el sportolni megtanulsz küzdeni kiállni magadért , meséld el a szülőknek . Ha unod megtéped képen vágod azokat akik tetűsködnek veled .
2017. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd ennyire magad, közel sem akkora a baj. Tudom, hogy rossz, ha csúfolnak és kilógsz, de én is túléltem, évekig. Szóval kitartás, ne érdekeljen mások véleménye! 16/l
2017. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A titkot nem kellett volna továbbadnod.
2017. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kozepsuliban biztos mashogy lesz 😊 ezeket meg rakd helyre hiresztelj roluk igaznak tuno kamu dolgokat h ,,feljenek toled" lehet gagyi de ha eros suli kicsaphatnak a megtepesert.
2017. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lol most komolyan csak ezért akarsz öngyilkos lenni? Ezt még simán meg lehet valahogy oldani egy iskola váltással...
2017. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelj, előtted van még az élet, a jövőben majd vissza néznek a suli időkre, és ők is befogják magukba vallani hogy milyen idiótár köcsögök voltak, ezért nem kell öngyilkosnak lenni, ha csak nem akarod hogy anyukád is ezután az öngyilkosságod után legyen depressziós, vagy öngyilkos esetleg... Ülj le, beszéld meg anyukáddal hogy mik vannak a suliba stb... És megfogja érteni, de nem kell egyből öngyilkosságra gondolni... Évente 800ezer ember vet véget az életének, ne te legyél a 800 ezerből az 1-ik... Kívánok neked sok erőt, kitartást...
2017. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!