Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vékony lányok! Ti lenézitek a...

Vékony lányok! Ti lenézitek a duci/kövér lányokat?

Figyelt kérdés
Leginkább 13-18 évesek válaszát várom, de bárki véleményét kíváncsian várom :)
2017. máj. 22. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én kövér vagyok, de lenézem magamat akkor mi van? De tényleg.
2017. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm kövér es o is lenézi a kövereket, en voltam mar kifejezetten jo fizikumu is, most elengedtem magam es duci kisgyerek voltam, mindig is leneztem a kovereket akar lány akar fiú...
2017. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Igen, lenézik. Az általad felvázolt korosztályban meg pláne.

Plusz ebben a korosztályban még a 40 kilósok is kövérnek érzik magukat, köszönhetően a média idiotizmusának, és az elkeserítő birkaszellemnek.

2017. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
2-es, ha te lenézed a kövéreket, akkor a barátnődet is lenézed? Ez milyen barátság?
2017. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán nem. Sőt, van akit irigylek. Én a magam 42-3 kilómmal nem vagyok egy szép látvány, szerintem egy duci lány sokkal szebb tud lenni.

Amúgy meg semmi közöm hozzá, hogy ki miért olyan, amilyen. Lehet betegség miatt. Szóval nem ítélkezem.

16/l

2017. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én azt tapasztaltam hogy inkább az általános iskolában van ez a lenezes... Végig úgy éreztem hogy a súlyom miatt kevesebbet érek mint ők. De a középiskolaban normálisabb társaságba kerültem ahol sokkal kevésbé ítélkezo emberek voltak. Persze úgy érzem még mindig sokan leneznek. Főleg mikor a ruha boltban kérdik hogy kell e segítség ki nem allhatom! Én egy vékony/nagyon vékony embert se nézek le azért amilyen. Nem értem miért kell nekik leneznie bennünket. :/
2017. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem különösebben foglalkozok velük. Inkább úgy vettem észre, hogy a kövérek nézik le a vékonyakat
2017. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!