Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok így élni mit tegyek?

Utálok így élni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos..tokre ugy erzem hogy mindenki mindig lenezne engem meg a sajat csaladom is es meg igazabol a baratnom is elhagyott:D mostanaban egyaltalan nem erzem magam hangulatosnak,jo kedvunek mert mindig negativ dolgokat ad nekem az elet..vagy en bennem van a hiba nem is tudom..es annyira rossz a hangulatom hogy majdnem minden egyes nap leiazom 3doboz emergia italt csak hogy lealljon a szivem..cigire ia mostanaban raszoktam a sok feszultseg miatt mert igazabol majdnem minden napom semmit sem er...
2017. máj. 23. 01:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es hozza teszem hogy baratkozni se nagyon baratkozom inkabb kerulok mindenkit mert sehogy nem erzem magam jol..kimozdulni se szeretek nagyon mert mindig ram tor a rossz kedvuseg..baratnom is becsapott 1 ev utan..ez is ratett
2017. máj. 23. 01:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nem érsz el semmit. 3 doboz energiaitaltól nem fogsz meghalni, de hosszú távon kikészíted a vesédet és a szívedet. Nem lesz kellemes az eredmény.

Keress valami életcélt magadnak. Csaj meg van több milliárd másik.

2017. máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

hmm, tudod az életben csak az számít és az fontos, ami Neked az, ha a "barátnőd" elhagyott, akkor biztos nagyon szeretett, ami nem jön össze igazán, azért sose kár, rá fogsz jönni az önbizalom ott kezdődik, hogy elkezded nem figyelni, hogy másik mit mondanak rólad, nem akarsz nekik megfelelni, éled a saját magad életét és útját, a kritikusok véleményére adsz, mert ők látják a hibáidat, ki ki tekintesz, de az általad válaszott útról nem terelhet le semmi sem.


ha eljön az önsajnáltatás, akkor az két dolog miatt van, :


- van időd erre, tehát rohadtul terheld le magad, munkval, sporttal bármivel ami hasznos és építő, amitől több leszel és az életed is, ami előbbre visz, mert destuálni magadat a legkönnyebb, csak épp szart sem ért és még inkább igazat adsz azoknak akik lenéznek, tedd őket zsebre a p*csába, hidd el kevés jobb érzés lesz, tapasztalatból mondom, egye majd csak őket az írigység, de mire oda eljutsz ez sem fog érdekelni már, hidd el.


a másik ok, hogy az önsajnáltatásban pont saját magadról való figyelmet tereled el szándékosan, mivel a múlt okait és kimenetelét vizsgálod, és sajnáltatod magad, hogy milyen csúnyán kitolt veled az a szemét élet, hát nem! lehet megérdemelted? lehet adott helyzetben nem voltál elég tökös, vagy bátor? nem hallgattál a belső hangra ? lehet, nem tudom. Azt viszont igen, hogy Te is tudod, hogy ez nem vezet eredményre. Cselekedj, a sorsod egy bizonyos részét Te irányítod, ha tetszik ez neked, ha nem.

2017. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed minden tökrement körülötted, senkinek sem kellesz, és egy mocsok szemét a világ! Öngyilkos lennél?

Helyes és a módszered az legyen hogy költözz el. Akik itt vannak azok számára halott vagy hátra hagyod az életed és újat kezdesz. Hisz a tested még használható, és kitolásból macskává reinkarnálódsz és visszadobnak a családod mellé és még az utcára sem mehetsz ki! Menjé külföldre van időd keress munkát menjé más városba add el ami eladható és húzd be ami a szüleid tárcájában van. 120-150 elegendő hogy zökkenésmentesen új életet kezdj. Vagy ha becsületes vagy itt a nyár dolgozz gyüjts és nyerj! Egy vadidegen helyen odamész egy idegenhez segítség hol van a városközpont és ha elég dörzsölt vagy megtudod mennyi az idő és van e férje vagy felesége az illetőnek. Most mond meg nekem:

Utálnál egyedül zavartalanul egy olyan helyen anyagi szabadságban vásárolgatni amit szemed szád megkíván egy olyan helyen ahol mindenki egy járókelő embernek tart és a neved se tudja? Hogy olyan környezetben dolgozni ahol a kollégáid jó fejek és meg akarnak ismerni? Utálnál egy olyan helyen élni ahol rengeteg gyönyörű felfedezni való vár? Utálnál e élni ha minden nap minden percében meg lenne az esély hogy megtaláld a nagy Ő-t? Fordulj sarkon és állj a sarkadra az élet egy habostorta kivéve ott ahol lerágtad és most vagy.

2017. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!