Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki vagyok én kérdésre hogyan...

Ki vagyok én kérdésre hogyan találhatom meg a választ?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Tesztekkel , fejlesztő módszerekkel , önkritikával önvizsgálattal , sportolással , alkotó tevékenységgel , művészetekkel .
2017. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trafó1 ***** válasza:
A környezeted határozza meg ki vagy, gyíkok között emlős, vizi élőlények között szárazföldi, űrlakók között földi, idegenek között idegen stb persze képeltessen értve a dolgot.
2017. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hmmm...ki vagy ?és mi az ÉLETED értelme miért élsz?minden válasz benned van csak nézz magadba,videómegosztón nézz önfejlesztő videókat,googleba írd be ,,motivációs tréner''a legelsőt amit bead katt rá és videómegosztón nézzd meg azt a sok sok szuper videóját Péternek CSODÁLATOS!Olyat csinálj ami nem mondd ellent az életszemléletednek.Remélem segíthettem
2017. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én Mojzes Viktor vagyok :)
2017. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából mint fent is leírták, az a kérdés milyen irányból és milyen mélységben teszed fel a kérdést. Az általános válasz 1 ember a 7 milliárdból, ha nagyon mélyre mész akkor pedig arra jössz rá hogy minden egy, ez már a legfelső szint, vagy a legmélyebb szint.


Szóval ah elég a pocsoja szint akkor csap fel egy divatlapot ott van elég hülye válasz. Ha komolyabb kell akkor filozófia, ott már vannak jó válaszok, nem bölcsek de jók. Ha a legmélyebb érdekel akkor meg spiritualitás lesz a válaszod, kezd például Eckhart Tolle - A Most hatalma című könyvével, fent van a youtube-on. Ha meghallgatod, le fogsz döbbenni milyen fátyol van az emberek szemén.

2017. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre én is kerestem a választ. Megtaláltam!

Megtanultad az iskolában a személyes névmásokat Én, te, ő, mi, ti, ők, helyes tudod merre kell mutatni amikor szavalod, hova mutatsz az énnél?

De most komolya! Nem a szemedre nem az agyadra és nem a nemi szervedre hanem a szíved körüli részre és ez azért van mert ott vagy bent a testen bellül. És ha te ott vagy akkor a mi vagyok én kérdésre lélek egy testen bellül.

Az elöttem szóló helyesen mondta amikor írt egy nevet.

Mert a szia te ki vagy? kérdésre: "Mojzes Viktor" a válasz a mai társadalombeli normák szerint.

Szóval a a válasz a kérdésedre: "Ki vagyok én kérdésre hogyan találhatom meg a választ?" egyszerűen a válasz: Nézd meg a személyigazolványodban kinek a neve áll!

_______________________

Szerintem a kérdést azért tetted fel mert "énzavar"-ban szenvedsz. Nincs önértékelésed. De egyszerű a megoldás ha nem akarsz dillemázni ki is vagy te: Kérdezd meg valakitől akiről tudod hogy ismer! Az vagy aminek tartanak.

Például anyukád azt mondhatja és az én picinyem vagy.

Ez egy jó támpont affelé hogy megismerd magad.

Remélem érted. :D

2017. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Semmiképpen sem úgy, hogy mástól kérdezed...
2017. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ricardo4096 válasza:
Jelenleg egy olyan ember, aki önismereti gondokkal rendelkezik.
2017. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!