Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kivánós testnek mi a jelentése...

Horikarkarka kérdése:

Kivánós testnek mi a jelentése? Többi lent!

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem a legjobban fogalmaztam meg a kérdést , de nagyàbból benne van minden . 25éves L vagyok. A fiú baràtaimtól ismerösöktől azt hallom hogy kívànós a testem . Eddig eddig vàllatvonva tovàbb mentem emellett és gondolvàn azt hogy aham biztos. De a minap elgondolkodtam azon hogy mit is takarhat ez a mondat. Sok mindenre gondoltam :pl hogy így dicsérik az alakom vagy csak szexet akarnak . De kivàncsi vagyok ti mit gondoltok ha valaki ezt mondja nektek lányok vagy fiúk ti mikor miért mondtok ilyet egy lànynak.
2017. máj. 23. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A kívánós azt jelenti, hogy a te tested vágyik valamire. Pl egy méteres farokra. Vagy pedig azt jelenti, hogy kreténekkel vagy körülvéve és nem tudják mi a különbség a kívánatos és kívánós között.
2017. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!