Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit rosszul tettél s...

Mi az amit rosszul tettél s azóta is kihatott az életedre?

Figyelt kérdés

mi az amit rosszul cselekedtél vagy nem tetted meg,és megbntad,sőt teljesen ms fordulatot vett volna az életed,és ezen rgódsz esetleg ha eszedbejut?


-otthagytam a főiskolát,ki kellett volna tartanom

-divatosabban öltözködtem volna,és nem lettem volna ciki vagy gúny tárgya az iskolatársaimnak

-otthagytunk egy jó albérletet a városban munkához közel,mert terhes lettem és gondoltuk udvar kell a gyereknek,anyósomhoz mentünk,ő hivott,hogy majd segit,ehhez képest kötözköds lett,és most átköltöztünk anymhoz vidékre,albérletek két nyár alatt duplaannyiba lettek igy esélyünk sincs visszamenni,férjem naponta ingázik,pedig szép nyugott különálló életünk lehetett volna,...ez bekattanós

-mamám volt a legfontosabb nekem,de utolsó hónapokban keményen dolgoztam,nem értem rá,és hivott de nem mentem hozzárégóta és hirtelen meghalt baleset érte.addig é jrtam a legsürübben,de akkor is bele tudnék őrülni.

-terhesség alatt sok csokit edtem,sokat hánytam ezért ritkn mostam fogat,az is meghányatott,és a kicsivel meg 2 évig nem jutottam el,mert nem tud senki vigyázni rá,meg a kialvatlanságtól nem volt erm azt a szabad 1-2 órt fogorvosnál tölteni(én a fulladástol félek),igy mr többet ki kell húzatni sztem pedig még 30 se vagyok.

-nem voltam bulizosabb,bátrabb,beszédesebb,hogy discoba jrjak és több bartom legyen(suliskoromba)igy egy csomó élménybl kimaradtam.

-sokig nem fizettem a tb-t igy most sokat fizetek havonta még jó ideig..



mindenki története érdekel..


2017. máj. 25. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit rossz a billentyűm..
2017. máj. 25. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:

-sulit otthagytam

-nem bántam jól a barátnőmmel(ez mondjuk árnyaltabb de m1)

-nem fogytam le időben

-rászoktam a cigire

-hagytam ,hogy szekáljanak

2017. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindent.. ezért vagyok most itt!
2017. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy szörnyű dolgot kívántam és sajnos teljesült. 😔 már 15 éve nem hagy nyugodni. Még azt is bánom, hogy nem vagyok ég türelmes a gyerekeimmel. Mindig megfogadom hogy nem leszek velük ingerült de sajnps nem tudom sokáig betartani. Ebben a rohanó világban ahol sok a munka nehéz.
2017. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszinte voltam, önzetlen és becsületes. Ennyi elég ahhoz, hogy tönkrevágd az életed. A tréfa az egészben az, hogy nem bántam meg, és még mindig itt vagyok.
2017. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megszülettem..

Utálok élni, nem szeretem az életet egyáltalán de nem ölöm meg magam, mert azzal meg csak másnak ártanék, így csak szimplán eltolok mindenkit magamtól, hogyha egy végzetes napon mégis bekövetkezne akkor lehetőleg senki se jöjjön a temetésemre.

2017. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!