Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha túlságosan is őszinte...

Baj, ha túlságosan is őszinte vagyok?

Figyelt kérdés

Nem az a típusú lány vagyok, aki a mások háta mögött beszél. Én inkább szemtől-szembe mondom meg nekik. S ez nekik nem tetszik. Most akkor ez baj? Nem vagyok az a bunkó fajta, sem pedig a beképzelt.


15/L..


2017. jún. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy előny.Ha az őszinteséged valaki hibájára vagy rossz tulajdonságára mutat rá az persze hogy nem tetszik neki.De ez nem a te hibád így szerintem nem baj.
2017. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne baj :) Az emberek többsége sajnos nem ilyen.... kibeszelnek a hátad mögött... azt csak a sunyi beképzelt büszke és gyáva emberek csinálják. A BÁTRAK pedig szemtől szembe megmondják ugyhogy örülj hogy ilyen vagy 19f
2017. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mi az adott szituáció.

Gondolom, azt már lassan látod, h. a világ árnyaltabb annál, h. fehér v. fekete, van rengeteg átmenet is van.


Én iszonyatosan kritikus vagyok, de már megtanultam, h. nem mindig kell/ szükséges kimondani azt, ami a véleményem.

Szóval, "ami szívemen, a számon" jó szöveg, de a való életben nem (mindig) praktikus használni...


Kéretlenül véleményt mondani - főleg, ha semmit nem érsz el vele - senkinek sem jó, de elmondhatod, h. Te szemtől szemben őszinte vagy. (Pl. a duci/kövér barátnődnek azt mondani, h. "a hasadon de szörnyen áll ez a ruha!", mikor már esetleg úton vagytok egy buliba, és semmi esélye átcserélni, totál értelmetlen...)

2017. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez egy nagyon is jó tulajdonság,csak szerintem azért figyelj arra,hogy ne bánts meg vele másokat. Próbáld szépen elmondani azt,hogy mit gondolsz. :)
2017. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!