Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem hiszitek hogy sikerūl...

Nem hiszitek hogy sikerūl valaha kiszeretni abból akiből kiakartok?

Figyelt kérdés
Higyjétek csak mert nekem Isten segített.Egy nap azon törtem a fejem,hogy nem bírom már tovább kiakartam ugorni az ablakon.Folyton arra gondoltam akinek megmondtam hogy szeretem de visszautasitott.Őrjítő érzés volt mert azt kivántam mellettem legyen,csak őt akartam.Imádkoztam Istenhez és nagyon hamar nem is tudom hány napra rá de SEGITETT.Mutatott nekem egy másik értékes személyt beleszerettem,igy az előző iránt enyhūltek bennem a dolgok és kezdtem lenyugodni lelkileg.Csak kérjétek,legyetek hálásak és higyjetek.
2017. jún. 6. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
??? Egyébként én hiszem, mert nekem is sikerült, de nekem önerőmből. Amúgy, ki Istennek, ki sorsnak nevezi, ki saját erejének.
2017. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? (Ez nem egy blog és nem a Facebook, ahova leírod a gondolataidat.)
2017. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!