Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegyük fel. Gyógyíthatatlan...

Tegyük fel. Gyógyíthatatlan beteg vagy és csak napjaid vannak hátra, de megvan a lehetőség arra, hogy egy általad kiválasztott állattá változz át, de akkor mindenki emlékezetéből eltűnsz, de ha átváltozol meggyógyulsz. Te/Ti átváltoznátok?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen állattá?

Ha nem, miért nem?


2017. jún. 10. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Engem mindenki jó embernek tart. És sok emberre voltam jó hatással. Nem szeretném hogy a szeretteim emlékezetéből kitörlődjenek ezek a jó dolgok amiket adtam nekik.


Meg amúgy nem sok értelme lenne úgy átváltozni hogy mindenki elfelejt. Mi értelme így tovább élni?

2017. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akar a halál állattá változni?? még vadásszak is vagy hogy gondolod?? vagy legyek valaki kutyája esetleg macskája??
2017. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
állattá változni!!!!!! inkább a halál.
2017. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igazából a kérdés értelmetlen..mert idővel úgyse fog rád senki sem emlékezni, ha szimpla átlagemberként élted le a életedet... max 1-2 generáció.. de mondjuk a 4.-5. már biztosan nem.. én se ismerem a nagyszüleim szüleit, vagy szimpla testvéreiket.


állat meg lenne a franc.. egyrészt a többségnek rövidebb az élete mint az emberé. másrészt szinte mindegyiket vadásszák.. akár csak hobbiból is.

2017. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha én magam megtarthatnám a tudatom és emlékeznék rá hogy ez volt a helyzet és a választásom akkor személy szerint igen szívesen. Így is úgy is elfelejtenek idővel sőt még fájdalmat és gondot is okoznék a szeretteimnek ha egy betegségben meghálnák és ez még a legjobb változat mert azt jelentené hogy vannak szeretteim és családom.

Így hát mért is ne?Biztos érdekes lenne egy állat "világában élni"

Persze írták hogy vadásszák őket és hasonlók. De ugyan emberként is annyiféle képen meghalhatnánk minden nap nincs lényeges különbség. Úgyhogy én szívesen :) 18/f


Te hogy vagy ezzel kérdező ?

2017. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.voltak olyan idők amikor nem ismert senki és még is elindultál valahogy sikerült összeszedned ezeket az embereket,(az állatok is kommunikálnak).

2.nem tudom,hogy a halál akar-e vagy tényleg állat,de nem feltétlen kell vadászni.Én egy szóval nem mondtam,hogy háziállat.

3.te kevés állatot ismersz ezek szerint és a 2. is.

4.igazából a válaszod nagyon értelmetlen mert kit érdekel a nagyapám nagyapja meg az unokám unokája a mostani emberekről van szó akik most vannak körülötted és most ismernek téged nem 90 évvel később.Lehetnél olyan állat is amelyik tovább él mint 1 ember és nem vadásszák.

5.Igen ha ember vagy és meghalsz mindenki (jó esetben)elég szomorú + ott a sok macera (papírok,temetés:koporsós vagy hamvasztás,kiválasztani a sírt olyan helyre temetés ami a többségnek megfelel,akkor temetkezni amikor a többségnek megfelel,nem tudom felétek divat-e a temetés végén a tor, hagyatéki tárgyalások)és nem olcsó.

Medúza:ha nem ölik meg örök életű/ember:ha ne ölik meg átlagos 80 év

2017. jún. 20. 22:28
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja,és a tudatod természetesen megmard.

és köszi mindenki aki válaszolt/válaszolni fog.

Ha valamelyikőtöknek nem tetszik amit mondtam bocs.

2017. jún. 20. 22:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Onnan is lehet nézni,hogy 1 valaki szenvedjen vagy sokan mások.

1 valaki:ha átváltozol csak te szenvedsz,látod őket,hallod őket(ha olyan állat)de ők nem vesznek róla tudomást talán még el is kergetnek (ha olyan állat)

sokan mások:ha nem változol át, te meghalsz neked már semmi gondod nekik majd megszakad a szívük.

2017. jún. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!