Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Nilla02 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire fázós?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyakori hidegérzet hátterében állhat fáradtság, kialvatlanság, kimerültség. Ilyenkor egy kiadós alvás után a probléma magától megszűnik. Amennyiben elmúlt a krónikus fáradtság, és te még mindig vacogsz, érdemes utánajárni az állapot okának, mert előfordulhat, hogy komolyabb egészségügyi probléma húzódik meg a háttérben.
2017. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

anyagcsere betegség

vérszegénység

a pajzsmirigy alulműködése, mivel a pajzsmirigy hormonok az anyagcsere szintjét állítják be

erőteljes stressz, amelynek hatására változik a keringés eloszlása, csökken a végtagok vérellátása

Ha úgy érezzük, az állandó hidegérzet eluralkodik rajtunk, vagy még a nyári hónapokban is gyakran fáznak végtagjaink, érdemes háziorvos, belgyógyász segítségét kérnünk, aki fizikális vizsgálattal és vérvétellel meg tudja állapítani, hogy fázósságunk valamely betegség tünete, vagy mi egyszerűen csak ilyenek vagyunk.

2017. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Öltözz fel normálisan. Télen pedig legyen sálad.

Mikor fázol?

2017. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. jún. 16. 22:59
 5/6 anonim válasza:
hízzál egy picit lehet nagyon vékony vagy én mióta fogyókurázom és fogytam is sokkal fázósabb vagyok
2017. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Széles Attila válasza:
Gyujtsá be ba*meg!!!
2017. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!