Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen...

Mit tegyek hogy jobb legyen az életem?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok már kis korom óta folyamatosan izzad a kezem és hideg félek kezet fogni, emberek közé menni lányokkal érintkezni. félek az emberektől és nem tudok se a kezemen se a felfogásomon változtatni. minden napom szenvedés mit kellene tennem? néha azon gondolkodom, hogy megölöm magam.

2017. jún. 28. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus és menj el a háziorvoshoz, az izzadásra fog tudni adni ajánlásokat. Mellesleg hülye kérdésnek fog tűnni, de próbáltad már dezodorral fújni? Én a talpamat is fújom és van olyan, ami használ rendesen ott is.

Nem mellesleg a kezed izzadása lehet komoly probléma jelzője is, akár adrenalintúltermelésé, ami magyarázná, hogy miért parázol erre ennyire rá.

2017. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy csomóan vannak így. Figyelj, ez nem olyan nagy dolog, mint gondolod. Lányok között is vannak izzadósabbak hidd el. Én személy szerint nem vagyok az, de a testvérem az és barátaim között is elég sokan. Ez normális emberi tulajdonság. Aki fintorog vagy rosszalló megjegyzést tesz az csak magát járatja le a viselkedésével. Egyáltalán nem gáz, lehet neked kínos, de nyugodj meg, fogj kezet az emberekkel és hidd el nekem, hogy találkozni fogsz számtalan izzadós emberkével rajtad kívül :)
2017. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!