Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kéne telnie egy átlagos...

Hogyan kéne telnie egy átlagos napomnak? 16 L

Figyelt kérdés
A barátom mindig belémköt, hogy nem igaz, hogy nincsenek barátaim, azt szeretné ha lányokkal barátkoznék, mert nagyon féltékeny. A lányokkal nem jövök ki jól, ezért fiú haverjaim vannak, akikkel csak facebookon beszélek, hogy ne legyen belőle balhé. Én is igényelném hogy kimozdulhassak, de így nem lehet, mindenki találgatna rólam, hogy hogy nézne már ki, hogy ennyi fiúval lógok. Szóval emiatt csak chatelek velük, és sok idő elmegy a napomból azzal, hogy telefonozok, mert ugye ezekkel a spanokkal beszélek. De a barátom mindig a fejemhez vágja, h ő se lánnyokkal barátkozik, ne spanoljak már fiúkkal, és emiatt mindig itthon vagyok, mert nem tudok kivel kimozdulni. Nincs hobbim se. Mostanában csak a motorozás érdekelne, de még nem gyűlt össze rá elég pénz, így diákmunkát vállaltam, és gyűjtök. Valaki mondja már meg nekem, hogy mit kéne csinálni egy átlagos 16 éves lánynak véleménye szerint! Komolyan érdekelne. Mert most abból áll egy napom, hogy 4-kor kelek 6-kor kezdek melóban, aztán 4-re érek haza. Utána telefonozok, esetleg néha kicsit besegítek itthon is, de ennyi. Ha tényleg ott lenne előttem a lehetőség, hogy kimozdulhassak azokkal akikkel neten beszélek, nyilván nem a telefon előtt punnyadnék.. A korosztályomat is utálom, iszik meg ki tudja mit csinál mind, meg megy a nyálverés a márkás cuccokra, amiket apuci tesz alájuk. Velem van a baj, hogy inkább egyedül vagyok, minthogy ezekkel lógjak? Mit kéne tennem? Szeretnék normális barátokra szert tenni, de a lányokban nehezen bízok, mert sokkal gyakoribb, hogy hátbaszurkálják egymást, mint a fiúknál..

2017. júl. 18. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld amit akarsz - és ha ez nem tetszik a barátodnak, nyugodtan cseréld le.
2017. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. Őszintén szólva nem igazán értem a korosztályunkat, és én nem is vagyok ilyen. Nincs sok barátom, egyrészről, mert van akivel inkább nem barátkozom, de akivel meg igen, azok közül eddig mindenki hátbaszúrt, megbántott szóval már igazán nem is bízok meg senkiben. Hogy mivel kellene töltened a napjaid? Szerintem ez attól függ, hogy honnan nézed. A mai világban vagy egy régebbi világban (ahol nem minden a piálásról, stb. szólt)? A kettő nem ugyanaz. Minden esetre szerintem azzal töltsd a napodat, amivel szeretnéd, amiben jól érzed magad és ne foglalkozz más véleményével (még akkor se ha az a barátod). Egy kicsit talán hosszú lett, de ahogy olvastam amit írtál úgy éreztem le kell írnom hogy én is ugyanígy gondolom. Üdv. :) 16/l
2017. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs azzal, ha fiúkkal barátkozol.:)

Én is hasonló helyzetben vagyok, egyszerűen nem találom meg a lányokkal a közös hangot, néhány barátnőm van, de a legtöbb fiú. Mondjuk én se mozdulok ki gyakran, igaz, nekem rosszul is esik mostanában a semmittevés. Rengeteg fiút ismerek, akik lányokkal barátkoznak, fordítva miért ne lehetne?:)

16/L

2017. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!