Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az e-titan megbízh...

Siri896 kérdése:

Szerintetek az e-titan megbízható? Kresz vizsgán ki ment ezzel át? Mennyit gyakoroltatok egy nap?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 14:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
én e-titánon gyakoroltam 2x meghúztak 3.ra sikerült
2017. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Uhh hat kösziii,1x engem is meghúztak de nem az etitánon gyakoroltam..viszont egyik ismim ezzel ment át
2017. júl. 25. 17:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Most megyek először vizsgázni, majd kiderül.


Am vannak hibái: a kép nem mindig passzol a tesztkérdéshez, vagy direkt megtévesztő, többször nem engedett tovább, pedig nem hagytam ki semmit, meg ugye nyilván ha nem értesz vmit, akkor nincs tanár, hogy elmagyarázza.


de legalább "leloptam" minden tesztkérdést, és elmentettem.

2017. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Parom munka mellett gyakorolta ezen, hibatlan vizsgat tett elsore. Megbizhato teljes mertekben.
2017. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Na és hogy sikerült?

Mennyi időt gyakoroltatok egy nap?

2017. júl. 29. 10:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Az e-titán a legjobb!Nagyon korrektül magában foglal mindent.Én rengeteget gyakoroltam,napi több órát teszteltem,Így elsőre átmentem 72 ponttal.

Tényleg csak ajánlani tudom!

2017. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött érdekes, érthető, jó! Elsőre átmentem 1 hibaponttal! Csak ajánlani tudom! Viszont a vizsgatesztet nagyon sokszor érdemes megcsinálni! Figyelmesen kell a kérdéseket is meg a válaszokat is elolvasni mert van úgy megcsavarja a program! Vedd komolyan és meglesz elsőre! Sok sikert!
2017. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gyakorlok bőven 😊
2017. júl. 30. 11:03
 9/15 Móra Peti válasza:
Én naponta 1 próbavizsgát megcsináltam amik kb 40 percesek voltak. A tetszett nagyon a vizsgán, hogy sok kérdés ugyanaz volt mint az e-titánon, sőt még a képek is megegyeztek. Elsőre sikerült 69/75.
2017. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most lesz 1eve, hogy van jogositvanyom.

Enis az E titanon tanultam, atmentem.

Jo kis program!

Eloszor temak szerint atvettem mindet, es mikor mar azok mentek jottek a probavizsgak. Viszont abbol egy nap max 10 csinaltam megszakitasokkal, tehat nem leultem reggel 8-kor a gep ele es felaltam este 7-kor, hanem egyszerre max 2-3. csinaltam.


Sok sikert!

2017. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!