Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire "gáz" közösségi...

Mennyire "gáz" közösségi oldalon külön család mappát létrehozni képekből?

Figyelt kérdés
Nekem már az is kelelmetlen hogy ez eszembe jut, ez a kérdés így megfogalmazva, de manapság az emberek már csak rosszindulatúak, nem több száz képet akarok persze feltenni csak párat, talán mert fontosak vagy nem is tudom mit mondjak :) lehet kapok itt is hideget meleget :) csak a véleménykre vagyok kiváncsi
2010. máj. 23. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, szép dolog az, ha valakinek fontos a család! Ne zavartasd magad!
2010. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy :)
2010. máj. 23. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tehetsz fel,csak ne sokat.
2010. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen tegyél párat, de úgy állítsd be, hogy csak az ismerőseid lássák. Ja, és még kérdezd, meg azokat is akik rajta vannak, hogy felteheted-e őket.
2010. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó jól beszél.

egyébként szerintem nem ciki, sőt!

én mondjuk nem tenném ki őket mert az agyamra mennek.:/

2010. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) persze, megkérdezem őket, de meg nem akarok ezer képet felrakni max mindenkiről 1et az meg talán 6 kép vagy annyi se :)
2010. máj. 23. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki :) max ha 30 képet felraksz, csak a nagyiról... De ha mindenkiről fent van egy, max kettő, az még szimpatikussá is tesz az emberek szemében, hogy szereted a családod. Meg ha ilyen mappát csinálsz, akkor lehetne egy olyan kép, amin közösen rajta van mindenki.
2010. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!