Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vki segíteni abban hogy hogy...

Vki segíteni abban hogy hogy lépjek túl hullámvölgyön?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem rég ismerkedtem össze,visszautasított mint kiderült ő egy másik srácba szerelmes. Azóta elvileg együtt vannak de nagyon ritkán találkoznak. Az egészben a legrosszabb hogy én beleszerettem és hogy mindannyian 1 helyen dolgozunk és ha úgy van akkor naponta órákat beszélgetünk messengeren vagy telefonon. Lassan depresszióba esek. 1 hónapja csak balszerencse ér. Kezdődött azzal hogy tönkrement a telefonom majd tv,mosógép és még sorolhatnám + összejött a sráccal. Egész nap csak a sötét szobában fekszem és csak ő jár az eszemben meg az hogy az életem nem úgy alakult ahogy én szeretem volna. Érzem hogy Ő vele mindent megtudnék valósítani de ő ugye másba szerelmes. Mit kellene tennem hogy ne esek depresszióba és hogy tovább tudjak lépni. Ui.de nekem ez a lány kell!

2017. aug. 17. 20:17
 1/4 anonim válasza:

Vélemenyem szerint tovább kellene lépned, ami jelen helyzetben nem egyszerű, hiszen szerelmes vagy. Azonban Neked ez komoly lelki gyötrelem, de korábban már visszautasított.

Keress magadnak olyan elfoglaltságot, ami segít az állandó gondolataidat elterelni, barátokat, sportot vagy bármit amiben örömödet leled. Apró lépésenként sikerülhet a jelen helyzet elfogadása a részedről.

2017. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy jelen pillanat nincs olyan barát vagy ismerős akivel bármit is megtudnék osztani. A másik meg hogy sajnos semmi nem tud most lefoglalni. Csak ő jár az eszembe, hiába csinálok is bármit. Még abban reménykedem hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk.
2017. aug. 18. 00:58
 3/4 anonim válasza:

Nagy türelem és kitartás kell ahhoz, hogy a kapcsolatuk végét kivárd.

Hát hajrá!

De gondolj bele az életed másról is szól. Ne fásulj bele a várakozásba, közben ne felejts el élni, ne csak létezz.

Tisztában vagyok vele mit élsz meg, mégis szeresd magad is annyira, hogy néha kilépsz ebből a bűvöletből.

2017. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem össze fog tudni jönni azzal a másik sráccal, különben nem volt értelme, hogy visszautasított. Persze valószínű úgysem ő lenen a feleséged. Nem kell aggódnod, van még sok lány.
2017. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!