Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szangvinikus személyiségtípus...

Szangvinikus személyiségtípus rossz tulajdonságait legyőzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szangvinikus a személyiségtípusom. Vidám vagyok, teli életkedvvel, amit speciel kifejezetten imádok magamban.. :D


Viszont ezen személyiségtípus hibái mind jellemzőek rám. Nem akarok tökéletes lenni (hisz nem is lehetek az), csak szeretnék egy kicsit jobb ember lenni (mert nem cukorszirup az életem.. szerencsére :D )


Szóval ha valaki tud segíteni.. hogy változtathatnék:

- az önteltségemen? Egy kicsit nagyképűnek tartom magam, nem tudom miért. Talán mert viszonylag szép vagyok (mintha én erről tehetnék..) és azért buta sem vagyok, de semmi különleges nincs bennem. Olyan átlagos vagyok, mint a többi ember.

-azon, hogy mindig mindenki szavába vágok? Hihetetlen illetlen tulajdonság, de (szégyen, nem szégyen) nem tudom leküzdeni.


Egyébként sokak szerint flegma vagyok és affektálok. És ez szerintem is így van (néha). Ezen szeretnék a legjobban változtatni, mert úgy érzem sok embert elmartam már magam mellől.


Kérlek segítsetek.

17L


2017. aug. 24. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológussal beszélgess erről.
2017. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulj, tapasztalj... vonulj 2-3 hétre magányba, s figyelj MAGadra, figyeld meg magad, minden szituációban, legyen az pozitív vagy negatív élmény. Csak úgy változhatsz, ga olyan dolgokat teszel, amit eddig sose tettél meg...

gondolok itt olyanra, hogy te soha nem takarítottál, ki a házban, nem érdekelt hogy kosz van, de mostantól kezdve minden megteszel azért hogy ragyogjon az a ház...


ja és még egy dolog, érzed hogy valamitől félsz, hát tedd meg! Baj nem lesz belőle, baj abból van hogy a félelmeid irányítanak... s ez rossz... nagyon rossz... fél-elem legyőzése csak tapasztalatot add, s hitet MAGadban. Van még kérdésed írj rám privátba.

2017. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te még normális vagy... Nekem olyan rossztulajdonságaim vannak hogy azokra már büszke is vagyok.
2017. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!