Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy akit a...

Miért van az, hogy akit a legjobban tisztelek, az utál engem?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, magányos farkas vagyok minden téren és a családommal sem jövök ki jól mostanában. Viszont megismertem egy 25 éves srácot, aki kedves. Felnézek rá, de az a gond, hogy ráírtam, akkor annyi volt a válasz, hogy nem lehetünk barátok, mert nem vagyok egy korosztályban. Próbáltam, de letiltott. Hallottam hasonló történeteket. Szerintetek miért van ez? Mélyen tisztelem.

2017. aug. 27. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Melegnek néz.
2017. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert szokatlan, és a mai, szexuálisan túlfűtött világban sajnos sokaknak rögtön gyanús is, ha valaki a saját neméből rajong egy barátért, példaképért.


Én ugyanilyen példakép keresésben voltam világ életemben, mint te. Annyiszor néztek melegnek, hogy egy idő után már én is biztos voltam benne, hogy az vagyok,mert a rajongás, a felnézés tényleg hasonlít a szerelemhez. De fel sem fogtam, hogy aki meleg, azt nem csak lelkileg vonzza a másik fiú. Mikor szembesültem ezzel, akkor jöttem rá, hogy dehogy vagyok én meleg. Max. megrekedt a szociális fejlettségem egy kisfiú szintjén, aki példaképre, nagy tesóra vágyik.


Talán veled is ez a helyzet.


28F

2017. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez egy kicsit fura volt. Amúgy meg teljesen igaza van. Egy 16 éves nem elég érett egy 25 éveshez. Ez abból is látszik, hogy nem hagytad békén. Keress más barátot, és legyél lazább 15/L
2017. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
khm nem a korosztályod, én 18 éves vagyok és mikor a 47, 54,58 éves haveromal elmentünk és jöttek azok a szép 16 os csajok, khm korosztály khm, és a 31 éves spanom khm khm..
2017. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem qurvára mindegy ki hány éves, de sajnos mai világban rengetegen döntenek kor alapján..
2017. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!