Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek vihetem valamire...

Szerintetek vihetem valamire az életbe?

Figyelt kérdés
Tanulás nem az erősségem max 3-mas vagyok. Otthoni körülményeim se jók állandó családi veszekedések és pénzünk sincs. Barátaim nincsenek a körülöttem lévő embereket meg nem érdeklem. Nincs önbizalmam se mindenen csak aggódok. Szerintetek mi lehet belőlem? Vagy eggyátalán lehet belőlem is valami?
2017. szept. 5. 12:52
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2017. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A tanulmányi átlagodnak semmi köze ahhoz hogy milyen melóhelyet találsz. Jó, hát orvos vagy ügyvéd nem leszel, de általában a többi melónak semmi köze ahhoz amit a suliban tanultál, a vizsgapapírjaidat meg soha egyszer nem fogja elkérni egy munkáltató sem.
2017. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mik a terveid (vannak-e egyáltalán) és milyen a jellemed? Kiállsz magadért, megoldod a problémáidat, vagy várod a sült galambocskát?


Innen még szinte bármi lehet belőled, bár orvos már tényleg nem valószínű.

2017. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtatsz valamit, akkor nem sokra.
2017. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem csak azokat a dolgokat tartod fontosnak, amid nincs, akkor igen. Itt a kérdésben csupa negatívum szerepelt.

De bizonyára van egy halom jó és nemes tulajdonságod. Na, azok alapján, azokra támaszkodva van módod arra, hogy vidd valamire az Életben!

2017. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!