Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek hülyének a...

Miért néznek hülyének a barátaim? Miért mondják, hogy "fogyatékos" vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tipikusan olyan diák vagyok, akiről a tanárok azt hiszik, hogy kis csendes, visszahúzódó, jó tanuló, stb. De amúgy ennek az ellentéte vagyok:D Hangos, olyan, aki minden hülyeségben, lógásban részt vesz. A barátaimmal mindig hülyülünk, baromságokat beszélünk, hangoskodunk. (Bár órán általában normálisan viselkedek). Én vagyok a csapatban az egyik "mókamester", sokak szerint nagyon könnyen megnevettetem az embereket, sokakat pedig irritálnak a hülye poénjaim, meg hogy hangos vagyok. Őket mondjuk pont leszsrom:D

Viszont már kezd zavarni, hogy a barátaim mindig lehülyéznek, pedig egyáltalán nem vagyok az! Nagyon is okos vagyok, csak ezt mások nem tudják:D Attól még, hogy vidáman, viccesen fogom fel az életet, és eszerint próbálok élni, miért vagyok hülye? Most akkor legyek én is ilyen búvalb..szott önsajnáltató, mint a tinik többsége?Egyfolytában azt hallom, hogy legyek már komolyabb, meg nőjek fel végre, ilyesmi.(a szüleimtől is)

Amikor próbálok komoly lenni, akkor meg mindenki azzal jön, hogy "jajj, valami gond van?", vagy "Haragszol rám?" meg, hogy "Hagyd már ezt abba, ez így nagyon unalmas, hogy nem beszéled a baromságaidat". Amikor meg önmagam vagyok, akkor meg lehülyéznek. A legjobban azért utálom magam, mert sosem szólok vissza, csak nevetek egyet és ennyi. Pedig a barátaim is ugyanolyan idiótaságokat beszélnek és csinálnak, mint amiket én(ha nem még nagyobb baromságot). Bezzeg, amikor dogában kell segíteni, akkor nem mondják, fogykos vagyok...

Meg pl, ha vitatkozunk valakivel és 1000%,hogy nekem van igazam, viszont ketten állítják az ellenkezőjét, majd miután bebizonyítom, hogy nekem van igazam, akkor terelik a témát, és megint csak annyit mondanak, hogy hülye vagyok...

De ettől függetlenül még nagyon szeretem őket:D

Mit csináljak, hogy ne nézzenek hülyének? Gondoltam rá, hogy abbahagyom a viccelődést, meg ilyesmi, és befogom a számat, aztán meg majd nézhetnek, hogy milyen unalmasak lesznek a napjaik nélkülem:D

Vagy van valami ötletetek?

Válaszokat előre is köszönöm

16L

(Egyébként bocsánat ha rossz kategória, meg, hogy eléggé érthetetlenül magyaráztam el, de már muszáj volt kiírnom magamból)



2017. szept. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly vagy akkor mások is annak látnak szerintem. A legegyszerűbb ha az írtakat nekik is el mondod. Amúgy ha inkább keresel magadnak rendes barátokat akkor azzal jobban jársz, hisz egy jó barát inkább segít mint hogy bármi rosszat mondjon rólad. De tedd amit jónak látsz.
2017. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem a hozzád való emberekkel barátkozol.Későpbb még lehet, hogy visszatérek ehhez a kérdéshez
2017. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam, magamra ismertem. Dettó ugyan az az egész sztorim. Főleg a vitás rész. Mikor megmondtam a nemtetszésem, amiről igazam volt, kiemeltek egyetlen egy szót, amit mondtam, és elkezdtek kritizálni, hogy ez nem ide illik:D Rá kell hagyni az ilyet. Úgy is mondtad, viccesen fogod fel az élettet. Fogd fel ezt is így. Ha nem tudnak elfogadni, nem jó a baráti köröd, nem neked való. Vagy a másik lehetőség, hogy tűröd szó nélkül, és kész. Én ezt így csinálom, vígan megvagyunk.


19/f

2017. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Persze, hogy hülyének néznek, ha sokat poénkodsz és hülyéskedsz. Ez nem fog változni, mert amíg ilyen vagy, sosem fognak komolyan venni, de ettől még nem kell változtatni semmin. :)
2017. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!