Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek, hogy öngyilkos leszek...

Félek, hogy öngyilkos leszek (ittasan), mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hetente 3x berúgok ebből 2x erősen mindig arra gondolok, hogy kimegyek az erdőbe és felkötöm magam mert nem kell nekem ugyan az a sz*r nap mint nap amit kapok. Mit tegyek?

19/f



2017. szept. 18. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz meghalni, akkor ne rúgj be erősen. Különben is, nem lenni szörnyű és szánalmas, ha ittasan ölnéd meg magad? Önmagában is elítélendő az öngyilkosság, de így? Biztos vagyok benne, hogy van önbecsülésed. Gondolj erre, és a többi következményre, talán ez majd visszatart.
2017. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%

"nem kell nekem ugyan az a sz*r nap mit nap amit kapok"

Hány éves vagy? váltóztass rajta

Első ne piálj és legyen élet célod..

2017. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem is csak az ép elmém tart még életben, illetve maga a gondolat, hogy hány embernek okoznék csalódást a tettemmel, akik mindez idáig annyiféle képen próbálták jobb útra terelni az életemet.
2017. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de egy hétnél tovább nem nagyon bírom ki, hogy ne igyak, főleg ha olyan történik amit felejteni kell. Életcélom már nagyon nincs, és az hogy ép elmém van is megkérdőjelezhető. És csak azért élni, hogy mások ne legyenek szomorúak amikor én meg az vagyok nem önzőség a szeretteink részéről? :(
2017. szept. 19. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátaid vannak, akiknek tudsz beszélni a problémáidról? Általában ha elmeséli az ember a gondjait, akkor már kevésbé hangzik szörnyűen. Ha nincs a környezetedben ilyen, az esetben nem ártana felkeresni egy pszichológust, akivel átbeszélnétek a gondokat.
2017. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim, pszichológust sem akarok. halálra vagyok ítélve?
2017. szept. 21. 20:12
 7/9 anonim válasza:
Írod hogy nincsenek barátaid, esetleg nem gondolod hogy azért is vannak ilyen rossz gondolataid mert nincsenek barátaid? Nekem sincsenek barátaim csak a szűk család akikkel problémáimról beszélhetek sajnos szociális fóbia miatt ide jutottam 29 évesen. Úgy érzem egy ideje depressziós is lettem a magány miatt és nekem is vannak ilyen gondolataim.
2017. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Es mi lenne az az életcél amiért továbbra is élnél?
2018. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi, ilyenem nincs. Istenfélő vagyok, de nem akarok az lenni, kezdek megőrülni
2018. máj. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!