Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok élni, rengeteg...

Nem akarok élni, rengeteg mindent gyűlölök és semmi hitem nincs magamban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
énis pontosan ugyanígy voltam nagyon sokáig, talán még egy kicsit most is.. az én legfőbb problémám az volt, hogy nem voltam megelégedve az alakommal és az emiatti elkeresedésem és kínom teljesen kihatott a gondolataimra, mindenre, az egész életemre. sose tudtam jókedvű lenni így hogy gyűlöltem magamat. aztán én 4 hónapja elkezdtem edzőterembe járni, amitől egyrészt formásabb lett az alakom de nem is csak ez hanem a kedvem is sokkal jobb és sokkal szebbnek látom a világot :) Te például mit gyűlölsz? esetleg magadban valamit?
2010. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt le fognak venni.

Lazíts, olvass, sétálj sokat, próbálj az olyan dolgokra koncentrálni, ami jó kedvre derít. Ha érzed, hogy lehangolódnál, gyorsan nézz vmi olyan után, ami tudod, hogy örömet okoz.

Vegyél erőt magadon, járj el kocogni, biciklizni. Először nehéz, de kezd, és ne hagyd abba.

2010. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
'kezdd.
2010. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
majd kinövöd, gondolom kb 17 éves lehetsz
2010. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos én is így vagyok .:S Olykor előszokott még mostanában is jönni rajtam.:S

Én azt mondom,hogy kezdj el egy új hobbit. Foglald le magad.

Járj bnőddel el. Próbáljatok ki új dolgokat. Pl kiránduljatok. Hidd el jól fog esni.

Mivel nem vagy megelégedve??

2010. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele. utálom magam.
2010. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Utolsó: ki mondta, hogy van barátnőm?

Az életkoromat azért nem volt kedvem kiírni, mert onnantól kezdve jön a beskatulyázás. Másképp állunk egy ilyen kérdést kiíróhoz, ha 17 éves, mintha 37 lenne, ugye?

A bajom dióhéjban az, hogy ahogy elkezdtem kamaszodni, túlérzékeny lettem, okom is volt rá, mert rengetegszer kicsúfoltak és leégettek emberek előtt, de ez hosszú történet. A lényeg az, hogy régen nyitott, aranyos kis okostojás voltam. Aztán jött a középsuli, ahol mindenki marha népszerű, mindenkinek minden sikerül és mindenki egész nap a szerelmét smárolja. Elismerem, hogy ennek kamaszos világfájdalmas szaga van, de tetkintsünk el ettől...-> itt vannak pl. az itthoni dolgok. A szüleim is befutott, sikeres emberek, akiket mindenki imád. A testvérem is szuperlaza, mindenki imádja és kb. mindenben jobb nálam. Hogyan érhetnék akár ő, akár a szüleim nyomdokaiba? Nem bírok megnyílni mások előtt, mert akárhányszor elhatározom, rámszól a belső hang, hogy ne panaszkodjak, meg ne tegyem magamat sebezhetővé, mert azzal már megjártam. A barátaim sem ismernek igazán. Gyakorlatilag tök egyedül vagyok évek óta, fingom nincs, hogy hogy tudtam ezt csinálni eddig is. Minden hét ugyanaz: edzés, tanulás, TV-zés. Aztán hétvégén mindig elszámolok azzal, hogy mit csináltam egész héten, és mindig elhatározom, hogy ennek nagyon gyorsan véget vetek. Aztán nem jön össze. Mit kéne csinálnom? Kezdjek el hirtelen partizni, hogy végre rámnézzen valaki? Azzal csak feladnám magamat. Nem bírok új dolgokat kezdeni, mert egyszerűen nem megy. Azt sem tudom, hogy hogy kell viselkedni társaságban. Mindenkin azt látom, hogy csípőből lazán elvegyül, és befogadják. Ha én ilyet próbálok, annak valami erőltetett hülyeség lesz a vége, amitől csak még mélyebbre megyek az emberek szemében. Ha haverommal megyek edzésre, azt látom, hogy mindig hozzá beszélnek az emberek, meg ő a szimpatikus mindenkinek. A suliban is mindenki az egoista nagymenők köré gyűlik. A lányokkal sem bírok beszélni. Elkerülnek az emberek. Az én homlokomra rá van írva, hogy "Lúzer vagyok, kerülj el?" Unom már, hogy mindenkinek minden sikerül, csak én vagyok ilyen életképtelen.

Megkérek szépen mindenkit, hogy ne jöjjön azzal, hogy majd kinövöm. Nem nőttem ki semmit, pedig már vagy 4-5 éve tart ez a remek állapot. És pontosan azért nem akartam a koromat leírni, mert tudtam, hogy az pusztán elég, hogy lebecsüljenek.

2010. máj. 27. 15:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó fej vagy, tényleg. (!) :)


Ha nem kamaszkori maradvány, ami úgyis elmúlik ( :) ) akkor egyszerűen más típus vagy, és örülj ennek!

(szem. a 2. verzió)


Ne akarj lazának látszani, ha nem vagy az.

Eltelik egy kis idő, és tudod miért fognak ragadni rád a csajok?

Mert titokzatos és értelmes vagy..


majd csak figyelj oda..


Még icipici türelem :) sok sikert!

2010. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kösz, de könyörgöm, meddig várjak még, most leszek 18, a koromban már mindenkinek volt csaja, évekkel le vagyok maradva! És ha hiába várakozok?
2010. máj. 29. 12:52
 10/17 anonim ***** válasza:

14.59-es vagyok.

Jah,bocsi de én azt hittem,hogy lány vagy. Valahogy úgy jött le :S

Szerintem nem baj,hogy ilyen vagy. Én is ilyen vagyok, de rájöttem arra,hogy én nem tudnék egy olyan ember lenni aki egy társaságba pl állandóan beszél,vagy éppen ő a társaság lelke... Stb.És úgy igazán nem is baj,hogy nem vagyok ilyen. Rájöttem,hogy feleslegesen emésztem magam ilyeneken, hiszen ennek is vannak pozitív oldalai.(mondjuk igaz barátokat könnyebben ki lehet szűrni) A magánügyeidet meg végképp nem tudja meg senki.

És valakinek pedig ez a titokzatosság jön be :) Hidd el van ilyen.

Egyébként hallottál az Asperger-szindrómáról??

Lehet ,hogy nem direkt vagy ilyen.Én is mindig gondolkodtam ezen,hiszen gyerekkoromba is nagyon félénk és csendes voltam (vhogy ez most sincs máshogy:D)...Arra gondoltam,hogy ez az egész ''adottság'' bennem van.Lehet,hogy veled is ez a helyzet.) És nem tudok rajta változtatni,hiába is akarom.Valamennyire sikerült mert mintha többet beszélnék másokkal,de még mindig nem az igazi:S

2010. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!