Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mutassam meg neki, hogy én is...

Mutassam meg neki, hogy én is tudok úgy viselkedni mint ő, vagy érjem el, hogy megszeressen?

Figyelt kérdés
A padtrásam sokakkal bunkó és mostanában velem is. De nem komolyan,hanem viccnek szánja -.- Úgy gondolja,hogy milyen király lesz attól,hogy bunkó és nagypofájú. Nem szeretnék elülni mellőle,mert ez a helyzet még talán menthető és bírnám őt,ha kicsit megváltozna. Én hogy viselkedjek vele? Legyek olyan bunkó vele,mint amilyen ő velem , vagy próbálja elérni azt,hogy megszeressen,megsajnáljon? L/15 és a padtársam szintén L/15
2010. máj. 27. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy padtársad fiú , de lány létére igy viselkedik ? Hmm.....te Magyarországon élsz vagy nem ?
2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen és ez a lány sem cigány.
2010. máj. 27. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél vele nagyon kedves...az a legborzasztóbb egy bunkó ember számára,ha kedves vagy vele..:)
2010. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos? Nem akar majd mégjobban eltaposni pont a kedvességem miatt?
2010. máj. 29. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Utána meg majd próbáld meg azt(ha az előbbi tanácsom nem válna be),hogy jó bunkó leszel vele(amit irtál is)...

Szerintem emiatt nem akar eltaposni.Lehet,hogy nem jó dolog taplnyalónak lenni,de majd így elcsendesül egy kis időre.Aztán majd utána villoghatsz neki,hogy "én sosem voltam a barátnőd...."

2010. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előzők, légy vele kedves. És ha ci......ány lenne is lehetne kedves, nem ezen múlik, egyáltalán nem. 20/NŐ
2019. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!