Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan teljenek gyorsabban a...

Hogyan teljenek gyorsabban a napok, hetek?

Figyelt kérdés

Nagyon varom a november veget, akkor kapok egy uj telefont (iPhone SE) , es bar ugy erzem repul az ido igy visszagondolva, szeretnem ha a hetek meg gyorsabban telnenek. Hogyan tudnam elerni, mivel foglaljam le magam?

13/l



2017. okt. 7. 17:00
 1/4 anonim válasza:

Bocsi, de ez nevetséges, sose értettem egy 13 éves minek tud örülni ennyire egy telefonban? Persze, én is szeretem a telefonomat nyúzni, de nézzük meg miért:


játékok - gondolom valami telód most is van, amire kb. ugyanazok letölthetőek, de gépre is letölthetőek sokkal jobbak akár


fotó/videó - művészi fotókat, felvételeket sokan szeretnek készíteni, de gondolom akkor nem a telefont várnád, azon túl pedig fotózni lehet a mostaniddal is


zene - ezt gondolom a mostanidon is tudod hallgatni


net - vesztek egy korlátlan mobilnetet és mostanin is ugyanúgy tudod nyúzni, de gondolom otthon wifivel amúgy sincs gond ezzel


olvasni, dokumentumokat tárolni - szerintem gond nélkül lehet a mostanin is


telefonálni pedig még a nokia 3310en is lehet


Tényleg mi olyan jó abban az Iphoneban amit te annyira vársz? Komolyan érdekelne ha leírnád az érzéseid, mert én nem értem egyszerűen. A haverok előtt akarsz felvágni vagy mi? :D Persze, amit eddig leírtam nem azt jelenti, h nem jó az iphone mert mindent lehet egyszerűbbel is, mert tényleg jó, mert sok esetben gyorsabb, biztonságosabb, megbízhatóbb, strapabíróbb, mittomén. De nem hiszem, h ezeket a funkciókat úgy várnád. Még azt megértem, h kapsz egy játékkonzolt és azt várod, de egy telót, nem értem a mai fiatalokat....

2017. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kerdesemre nem valaszoltal.

Na de akkor elmondom, hogy mi a helyzet.


Vettem ket eve egy Samsung Galaxy J1et, hihetetlenul megbantam, aztan most marciusban megadta magat. Azota egy regi Samsung Galaxy Y Younggal vagyok, nem megy rajta a youtube alkalmazas, pixelesek a kepek, nem mennek a jatekok, kb 200 mb hely van rajta stb. Eddig sajat penzbol akartam egy Huawei P8 Liteot, de most jotz a lehetoseg hogy egy ismerosunk learazva hozna egy iPhonet (140$), (ok is vettek, megbizhato), termeszetesen en fizetnem, nem a szuleim. Ennyi.

2017. okt. 7. 17:15
 3/4 anonim válasza:

Pl. Sportolás.

Ennyi leírásból elég nehéz bármiféle tanácsot adni. Te tudod mi az amit szeretsz csinálni. Ha olyat csinálsz amit szeretsz, sokkal gyorsabban telik az idő.

2017. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kérdésedre nem is igazán lehetett válaszolni. A helyzetet megértem, ez tényleg már problémásabb, reménykedtem, h azért valami ilyesmi áll a háttérben, de én pld. évekig voltam ilyesmi telefonokkal, mert lusta voltam rákölteni, h vegyek egy rendeset, hiába indulgatott újra, akadozott rajta a net, nagyjából használtam és az élet ment tovább, persze kényelmesebb egy jobbat... de szerinted 30, 40 évvel ezelőtt mit csináltak a korodbeliek, amikor még bőven nem volt mobiltelefon? Azért azt ne mond, h nem lehet nélküle megélni, amit szeretsz csinálni, csináld többet gépen, pár éve a net se volt alap a mobiloknál. Azt értem, h várod, de te már ilyen megváltó erejűnek aposztrofálod, és hidd el nem lesz az, csak most rá vagy pörögve. Mobil nélkül is élet az élet.
2017. okt. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!