Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha fiúnak, néha lánynak...

Néha fiúnak, néha lánynak érzem magam. Miért lehet?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, de az alakom sokkal inkább egy fiúéhoz hasonlít...tulajdonképpen se elöl se hátul nincs semmi, vékony vagyok, magas. Amikor a barátnőimmel vagyok, akiket nőiesebb idomokkal áldott meg a sors,még kevésbé érzem magam lánynak mint alapból. Viszont az arcom szép és lányos. A viselkedésem/öltözködésem inkább fiús, és a humorom is... de csak a fiúkhoz vonzódom. Nem találom önmagam... tudom hormonok meg minden, de már ovis koromban is gyakran rajzoltam le magam fiúként. Pedig hosszú hajam volt és van. Mit tehetnék?

2017. okt. 8. 18:40
 1/5 anonim válasza:
0%
Phciológus tudna a legjobban segíteni. Sminkeld magad, öltözz nőiesen,hidd el a legtöbb "csinosnak" vélt plázaribinek se eleje se hátulja. De kérlek ,nehogy bedepizz h te pasi akarsz lenni. Azok az emberek genetikai selejtek.
2017. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Isten ments xd egyebkent sminkelek
2017. okt. 8. 19:06
 3/5 anonim válasza:
Akkor csak a tested miatt érzed ezt? Ohh csajszi nézz körúl,aki vékony é szép arcú annak nyert ügye van. A szép lányok 80%a ilyen mint te. Ne aggódj. Szerencsés vagy.
2017. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kislány voltam. Tök bénának éreztem magam,mert még a hajammal se tudtam soha semmit kezdeni. Aztán szépen lassan vettem pár szép ruhát és elkedett kialakulni az ízlésem. Mellem ugyan nem sok nőtt,de sok popsi gyakorlatot csinálok,ógy legalább hátul gömgölyödik a dolog. És azóta rájöttem,hogy a fiúk szeretik a kerek feneket és a rövid szoknyát :)

L27

2017. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj pár évet, és ha valóban férfinak érzed magad akkor már létezik rá megoldás. Ne gondolkodj rajta túl sokat tedd ami jól esik és majd idővel kitisztul neked is hogy mit szeretnél. Az pedig hogy a fiúkat szereted nem gátolhat semmiben hiszen még mindig lehetsz meleg fiú :) A boldogságod tartsd szem előtt.
2017. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!