Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munkát ajánlanál egy...

Milyen munkát ajánlanál egy ilyen embernek?

Figyelt kérdés

Ami talán a legfontosabb velem kapcsolatban, hogy nagyon zárkózott és introvertált vagyok. Nem tudok hatékonyan csapatmunkára dolgozni. Sok minden érdekel, de semmi sem annyira, hogy azt tanuljam, abban merüljek el. Viszont az idegen nyelveket nagyon szeretem, de eddig csak angolul tanultam. Érdekel még a földrajz, a töri és az irodalom is, meg talán a kémia és a biológia is, de utóbbi kettő nem igazán menne szerintem, ha azon az irányon mennék tovább. (Egyébként szakgimis vagyok, de egyáltalán nem szeretem azt, amit tanulok.) Hamarosan már 19 leszek, és még mindig semmi elképzelésem nincs, de ebben szerepet játszott az is, hogy egy ideig depresszióval kezeltek.

Ha tudtok bármilyen ötletet, tanácsot adni, nagyon szívesen várom, teljesen reménytelennek érzem már magam. Ha valami információ kellene, kérdezhetek nyugodtan, és amúgy lány vagyok, ha ez számít valamit.



2017. okt. 18. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok ezzel.Ha találtál egy járható utat mindenképp tudasd velem:)
2017. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csapatmunkában* kérdezzetek*

Azért jó, hogy nem vagyok ezzel teljesen egyedül, viszont ha esetleg szeretnél írj nyugodtan, beszélgethetünk.:)

2017. okt. 18. 23:31
 3/8 anonim válasza:

Házasodj jól.


Viccet félreértve, én is introvertált vagyok, lehet az iskola után egyből nem lesz munkád, de később biztos találni fogsz valami neked valót! Ebben biztos vagyok! :)

2017. okt. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*Viccet félretéve
2017. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


NE stresszelj ennyire rá, ahhoz, hogy megértsd mi az amit szeretsz csinálni, kell viszonyítási alap. Kezdj bele valamibe, küldd be a CVüd mindnehova és válassz egyet,fiatal vagy megeteheted, így szépen rájössz, és letisztul a kép, hogy mi is az ami neked való.


Indulj ki az általánosból. Fizikai vagy intellektuális munkát szeretnél? Mik a kompetenciáid? Milyen domain (nem tudom a magyar megfelelőt, bocsii)


Sok sikert, vesd magad a mélyvízbe!!


Johanna, 21

2017. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ovónő ? Esetleg tanitó.

Védőnő ?

Gyerekekkel kicsit más foglalkozni mint felnőttekkel nem fárasztanak le annyira lelkileg(fizikailag annál inkább szerintem) és nem rosszindulatúak.

2018. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos a pedagógia távol áll tőlem, a védőnő szintúgy.
2018. júl. 2. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Siker?
2021. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!