Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Ütős, vicces iskolai farsang ötlet?

8.osok vagyunk. Ha tánc akkor ne legyen túl bonyolult, és ha "beszélős" akkor 1-2 ember legyen a főszereplő a többieknek csak pár mondat legyen (sajnos nem vagyunk valami tehetségesek). Olyat szeretnék ami nagyon nagyon vicces és akár mai vagy régi poénok is vannak benne. Linkek is jöhetnek :) ! Köszönöm előre is!

2017. nov. 8. 18:00  Privát üzenet  

A válasz
Be se kell öltözni,s kész vannak a majmok.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. nov. 12. 09:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendkívül sokat értem az ötlettel köszönöm...

# 2/2Időpont 2017. nov. 12. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8-os vagyok és farsangra keresek ötleteket. Arra gondoltunk az osztállyal, hogy vicces legyen, de ne túl égő. Van bármilyen ötletetek?
Mit adjunk elő farsangon?
FARSANG! 18 éves lányként minek öltözzek?
Szerintetek az osztályunknak minek kellene beöltözni farsangkor?
Mit adjon elo egy 10. -kes osztaly farsangkor? .
Óvónők, tanítónők, tudtok ajánlani nekem vicces kis jelenetet farsangra?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!