Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti csikizni, vagy inkább...

Ti csikizni, vagy inkább csikizve lenni szerettek jobban? Mi a kedvenc technikátok?

Figyelt kérdés
Esetleg ugynolyan vagy ellentétes nemű partnerrel? Milyen lekötözést támogattok?

2017. nov. 11. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

En csikizni es csikizve lenni is szeretek. Mindegy kivel. Azt a fajta lekotozest szeretem, amikor az ágy 4 sarkahoz kotjuk ki az aldozat 4 vegtagjat, aki haton fekszik.

Jo feszesen persze :D

Es sztem a legjobb, ha orakig tart a csiki :)


Amugy fiu, v lany vagy? Es hany eves?

2017. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csikizni szeretek, de a csikizett szerepet is kedvelem. Talpon leginkább, máshol nemigen.
2017. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Én azt szeretem,ha bepisilésig csikizhetek egy csajt.
2017. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szeretem. Bár nagyon csikis vagyok, de nagyon szoktam élvezni
2017. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az olyan játékokat szeretem legjobban, amikor valaki csikiz és minél tovább meg kell próbálnom hagyni magam. Az a legjobb olyankor, amikor a csikiző megtalálja pont azt az erősséget, amit még nagyon nehezen, de kibírok.
2017. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
67%

Azt szeretem ha engem csikiznek es ugy hogy a kezeimet kikotik de a labaimat nem. Inkabb azonos nemuvel probalnam ki ha lehetne

.

2017. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha az ágy négy sarkához kötözöm ki, vagy esetleg úgy hogy a kezein a két csuklóját összekötöm, majd úgy rögzítem az agyhoz a feje fölé, a lábait is ugyanúgy két bokájától össze és úgy kötöm az ágyhoz. Ezt meg lehet oldani úgy is hogy hassal lefele feküdjön, de lényeg hogy a talpa jól elérhető legyen 😀 Csikizni én legjobban a kezemmel szeretek, esetleg hajkefével a talpon, majd ugyanúgy babaolajjal. 😁😏
2017. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Én is szeretem ha csikiznek akár kikötözve..fiu vagyok:)
2017. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az aki csiklandoz, de ha lányról van szó, akkor az ellentétes szerepet is ugyanúgy szoktam élvezni :D 19/F
2018. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nagykedvenc technikám, amikor a partnert a karjánál lefogom, és keményen belefújok a hasába, ami egy "fing" jellegű hangot eredményez, illetve hangos kiáltást nevetéssel ;)
2018. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!