Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy másodéves vagyok csecsemő és kisgyermek ápoló szakon (okj-s képzés), viszont egyáltalán nem tudom hogy képes vagyok-e rá. Jó tanuló vagyok, de megvannak a kétejeim magammal szemben. Nem biztos hogy tudnám évekig csinálni. Csak sajnos ahhoz, hogy ösztöndíjat kapjak alá kell írnom azt a papírt hogy 2 évet itt Mo-n kell bedolgoznom. Nem bízok magamban hogy menne, de sajnos az anyagi helyzetem sem engedi meg hogy eldobjam az ösztöndíjat. Néha olyan mintha édesanyám életét élném ( ő akart régen ápolónő lenni, de neki nem sikerül). Félek vele szembeszállni és elmondani neki hogy én nem szeretném ezt csinálni. Másrészt a bejárás is nehéz lenne ha már elkezdenék dolgozni a kórházban ..fél 4-kor kellene kelnem és 8- negyed 9-körül érnék haza, oké hogy van nővérszálló, de szerintem az nem olyan jó hely lehet, viszont ezen a területen mindig lesz munkám, csak nem bízok magamban, hogy elég jó leszek-e ahhoz hogy ebben a munkakörben dolgozhassak. Ti mit tennétek a helyemben? Nem találom a helyemet, és nem tudom magam elképzelni ápolónőként. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. nov. 12. 17:37
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem te akartad ezt a szakmát tanulni? Szerintem válts másik szakmára,ha már most úgy érzed,hogy ez nem a te tereped!
2017. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!