Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki gondolkozott már lopáson,...

Ki gondolkozott már lopáson, betörésen?

Figyelt kérdés
Csajok, srácok, ki gondolkozott már azon, hogy ilyen módszerrel keressen pénzt? Nem vagyok nyomozó, csak kíváncsi vagyok rá, hogy csak az én fejemben fordult-e ez meg.

2017. nov. 12. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor eljátszom a gondolattal, amikor konkrétan olyan helyet látok ahonnan lehetne, fejben végigjátszom, az elejétől a végéig az összes részletet figyelembe véve, hogy mit hogyan lehetne stb. De soha nem tekintettem erre mint pénzkereseti lehetőségre, mert a mai világban, ha csak nincs valami kormányközeli ismerősöd, elkapnak és mész a sittre.
2017. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha megtennéd, akkor legalább nem irkálnál ide. A sitten nincs net.
2017. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
40%
Szerintem túl sok krimit nézünk! :D
2017. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Soha nem gondolkoztam ilyenen. De ha belegondolok abba, hogy megtenném-e egyértelműen semmilyen körülmények között még elképzelni sem tudom. Csak arra tudok gondolni, hogy kitől lopnám el? Nem teszek tönkre embereket, hogy nekem jobb legyen. Nem is akarom, de ha muszáj lenne se menne.
2017. dec. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!