Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mindig ideges vagyok, utálok iskolába járni, kedvesek az osztálytársaim de nincsenek barátaim. Olyan üresnek érzem magam, hogy konkrétan rosszullétig eszem, pedig egyáltalán nem vagyok éhes. Nem tudom mit csináljak, örülnék bármilyen külsős véleménynek.

2017. nov. 20. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy már aludni sem tudok rendesen, minden nap hajnalban többször is felkelek, ezért állandóan fáradt vagyok. Talán a pénetek este az egyetlen nap amikor normálisan aludni.
2017. nov. 20. 19:28
 2/3 anonim válasza:
Helló! Heleh furcs de nem poénkodok! Nekem ugyan ez a bajom teljesen! És már egy ideje keresem a válaazt rá valamire rá is jöttem ha érdekel privátba írj és leírom vagy egy más elérhetőségen
2017. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Binge eating és téli depresszió xD amúgx nem tudom... evéssel komoenzálsz dolgokat. de nekem ugyanez van, mondjuk sajnos tudom az okát, változtatni aligha bírok
2017. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!