Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem koraérettnek magam?

Miért érzem koraérettnek magam?

Figyelt kérdés
Van amikor egyszerűen ez a gondolat van bennem. Míg mások látom,hogy partiznak és viccelődnek addig én azt nézem milyen érdekes jellegű fizika témájú könyvet lehetne kérni Karácsonyra. Míg a többiek valamikor lázadnak elegük van mindenből akkor is én titokban kiállok a tanulás mellett. Persze én is szoktam jól érezni magam,nevetgélni viccelődni,de sokszor úgy érzem kicsit koraérett vagyok. Ez miért lehet? Tényleg az vagyok? Vagy csak én érzem így? Válaszokat előre is köszönöm! 13/F

2017. dec. 2. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Nos?
2017. dec. 2. 13:55
 2/4 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy ennek az érettséghez van köze, egyszerűen más a személyiséged, mint nekik. Ezzel amúgy nincs probléma egészen addig ameddig te nem érzed magad rosszul miatta. :)

22/F

2017. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. dec. 3. 19:37
 4/4 anonim válasza:
Szia! 14 éves vagyok, szintén fiú. Hasonló problémákkal küzdök. Ugyan én szoktam inni, és cigi is került már a kezembe, rengetegszer tartom szánalmasnak azokat, akik menekülnek a tanulás elől. Emellett a lányokban nagyrészt a belső jellemét nézem ( persze lényeg, hogy jól nézzen ki, de nem egyszer fordult elő, hogy olyanba zúgtam bele aki külsőre nem volt rossz, de az tetszett benne, hogy okos volt) meg rengetegszer cringelek be a viselkedésükön. Úgy érzem csak én látom, hogy mekkora szar a világ. Ez nevelés kérdése, szerintem. Azt gondolom, ezzel semmi baj nincs! ;)
2018. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!