Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Észrevette az osztályfőnököm...

Észrevette az osztályfőnököm a vágásokat. Milyen rekcióra számíthatok?

Figyelt kérdés

Észrevette az of. a vágásokat a vállamon...

mondta hogy vegyem le a kabátom mert nem illik abban ülni órán főleg ilyen melegben (ezzel tisztában vagyok) de a rövidujjú polo ujja alol kicsit kilátszódtak a sebek. Megkérdezte mit csináltam, mondtam hogy csak beakadtam a keritesbe (nem jutott jobb eszembe) es lejjebb huztam a polom. Latta hogy a masik oldalon is vannak, kérdezte hogy és egyszerre mind két oldalon? Ráadásul ilyen egyenes csíkokban? Mondtam hogy hát igen béna voltam...

Mondta hogy na jolvan ezt még megbeszéljük holnap négyszemközt (utolso ora volt es kicsongettek epp)

Mire számíthatok holnap?


2017. dec. 6. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megkérdezi hogy minden rendben van-e otthon. Mivel ha valakinek olyan problémája van amit csak önbántalmazással tud levezetni, ott feltételezhető hogy a családi légkör rossz, bizalmatlan mert a gyerek nem tudja/akarja a szülővel megbeszélni a problémáját, hanem inkább pengével hegedül a karjain. Ha azt kamuzod hogy minden oké, és lelkiismeret tanár akkor minimum beajánlja az iskolapszichológust, és/vagy a szüleidet is értesíti hogy mentális gondjaid vannak. Ők pedig szintén ha értelmes emberek akkor komolyan veszik és leülnek veled beszélni vagy mehetsz a dilidokihoz.


A vagdosás nem normális, akkor sem ha csak feszültséget vezet le, ha jó érzés, ha neked ez a menedék és megoldás a bajokra.

2017. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!