Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az életemmel?

Soskefe kérdése:

Mit tegyek az életemmel?

Figyelt kérdés
Hogy őszinte legyek nem tudom mit keresek ezen az oldalon. Talán csak ki akarom írni magambol a dolgokat. Talán csak azt szeretnèm ha valaki meghallgatna ès megnyugtatna, hogy mègsem olyan borzasztó minden. Cèltalan az èletem. Nem tudom miben vagyok tehetsèges mert sose voltam semmiben sem. Ùgy èrzem a baràtaim mindig a jó utat választják velem ellentètben. Egy csődtömegnek èrzem magam. 19 èves vagyok. Fiù. Egy taknyos gyerek. Egyetemre járok de kimondhatatlanul utàlom azt amit tanulok. A nagyszüleim elsírták magukat mikor megtudták, hogy egyetemista lettem. A szüleim erőltettèk ràm. Nem volt vàlasztàsom. Hihetetlenül hullámzó a hangulatom. Egyik nap egy szót sem szólok senkihez, màsik nap pedig elfelejtem mind azt ami valójában törtènik. Apàm a szemembe mondta, hogy ő ennyi idősen sokkal èrtelmesebb volt mint èn. Anyám szerint barátnőre van csak szüksègem... èn úgy hiszem, hogy nem mástol kell vàrjam a boldogságot, hanem magamtól. De nem vagyok boldog, nem lelem örömöm semmiben... egy hèt mulva megyem pszichiátriára... bipoláris depresszió vagy miról beszèlt az orvos. Talán csak nem születtem elèg erősnek fejben... talán ennyire egyszerű. Termèszetes kiválasztódàs. Èn ezt elfogadtam. Lehet senkise olvassa ezt. Ez elèg valószínű hisz sokat írtam. Ès mièrt is akarna valaki segíteni egy olyan emberen akit nem is ismer. Lènyegtelen. Kiírtam magamból. Sziasztok!

2018. jan. 3. 01:09
 1/5 zsirdagadék_ válasza:

Ezek a vívódások olyanok, amiket átél mindenki fiatal korában, el fog múlni, amikor megtalálod a világnak azt a kis szegmensét, amit neked találtak ki. Ha szeretnéd, beszélhetünk erről, írhatsz privátot.


Amúgy csak kíváncsiságból, milyen szakra jársz, melyik egyetemre?

2018. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy élj,ahogy neked tetszik. Ne akarj senkinek se megfelelni.
2018. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ezzel lettem diagnosztizálva amikor annyi idős voltam mint te. Engem is szerettek volna elküldeni pszichiátriára de én szerettem volna először a pszihiáterrel karöltve a pszihológus általi terápiát. Nekem nagyon sokat segítettek mind a ketten. Abban is tudnak majd tanácsot adni egy idő után, hogy milyen szakmai terület illene hozzád. Mondj el nekik mindent ami fáj. Nem lesz semmi baj. Meg fogjátok oldani. Nagyon szívesen beszélek veled privátban is ha jól esne neked.
2018. jan. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak azért mert lenne egy párod még nem azt jelentené hogy tőle kell várd a boldogságot. Egy egészséges párkapcsolat, utódok megváltoztathatják a teljes énedet. Persze hogy nem látsz értelmet, mert a természetünk nem arra fejlődött ki hogy egy osztályteremben vagy irodában üljünk napi 8 órát.
2018. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magad sok területen. Zene, írás, szerelés, matek, irodalom, színészet, filozófia, festés, szobrászat, informatika, pszichológia, tervezés, sport, stb. Rá fogsz jönni miben vagy jó és így már tudsz kitűzni célokat.
2018. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!