Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy történt valami rossz dolog amit senkivel sem tudtál megosztani? Mit csináltál? 14L

Figyelt kérdés
Én gondolkodtam, hogy leirom könyv szerűen, de az a gond, hogy nincs türelmem ehhez.. Valami más tipp?

2018. jan. 8. 19:36
 1/2 Metionin ***** válasza:
Én addig futottam amíg össze nem estem. De már leszoktam róla. Hatudsz rajzolni, pl. akkor le is rajzolhatod. Vagy anno segített az is ha meghallgattam valami hasonlóan búbánatos zenét és kibőgtem magam rá.
2018. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez attól függ miért nem tudod megosztani senkivel. Van amikor annyira személyes, hogy a barátaidnak/szüleidnek nem akarod elmondani és van a rosszabb, amikor nincs meg a családi háttér/baráti kötelék. Nekem általában az utóbbi szokott lenni, ilyenkor zenét hallgatok, sírok vagy olyan videókat/sorozatokat nézek amiktől jó kedvem lesz. Ha neked is ilyen problémád van ajánlom az internetes barátságot:)
2018. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!