Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan gyakoroljam a színészke...

Hogyan gyakoroljam a színészkedést?

Figyelt kérdés
Jelenleg középiskolába járok, de később a színészettel szeretnék foglalkozni. Egészen kicsi korom óta ez érdekel. Emellett táncolok és az éneklést is tanulom. Szeretek szavalni, mesét mondani, szeretem az irodalmat és a könyvírással is próbálkozom. Jelenleg másik kettő nyelvet is tanulok. Azért írom le ezeket, mert tudom, hogy ezek fontosak ahhoz, hogy egyszer bekerüljek a színművészetire. Fotózással is foglalkozom. Nap mint nap semmi másra nem vágyom, csak arra, hogy színészkedjek. Műsírást és nevetést tanulok... stb. De szeretném, ha kicsit komolyabban tudnám tanulni. Gondolkodtam abban, hogy egy színházba jelentkezek, vagy egy tanfolyamra, de sajnos erre nincsen lehetőségem. Azt szeretném tudni, hogy hogyan gyakorolhatom a színészkedést egymagam, vannak-e ezzel kapcsolatos játékok vagy kihívások, melyekkel a saját színészi képességem fejleszthetem. Mit csináljak a hétköznapokban, hogy a színészetet tanuljam és ügyesebb legyek? A válaszokat előre köszönöm.:D

2018. jan. 21. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Színjátszókört szavaló csoportot keress , tükör előtt gyakorolj helyzeteket filmbéli jeleneteket és versolvasást előadásként .
2018. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tükörben.
2018. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Videózd le magad közben és nézd vissza.
2018. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csinálj kisfilmeket/rövidfilmeket/adaptációkat, szerkezgesd őket és ha úgy gondolod, hogy elég jók, akkor akár felrakhatod YouTube-ra (sokan csinálják ezt), de ha lehet, akkor keress valamilyen ezzel foglalkozó szakkört. Egyébként mit értesz azalatt, hogy "nevetést tanulsz"? :D
2018. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!