Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves fiú vagyok Magyarorszá...

18 éves fiú vagyok Magyarországon a sulit nem szeretnem mar csinalni mert mar nem szeretnek tanulni próbáltam más sukiba menni nem lett jobb szóval úgy vagyok vele hogy lehet beállok a seregbe szerintetek jo ötlet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
B-s jogsival esélyed van talán ha ez nincs sem kapcsolatod akkor határőr-vadász lehetsz ha megfelelsz . De a 12-24 órás figyelőszolgálat fagyban esőben hőségben bitang egy történet .
2018. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SaJt01 válasza:

Tekintve a mostani világ helyzetét(közeljövőben lehet háború lesz) nagyon veszélyes.


Gondolj csak bele. Ha elmész a seregbe, akkor ugyan olyan kemény munkában lesz részed mintha megerőltetnéd magad és tanulnál, de nem tudod mikor fog az életedbe kerülni.


Ennél még az is jobb hogy ha munkába állsz és támogatod a családod hogy a szüleidnek, testvéreidnek jobb élete legyen.


Biztos van más is amit szeretsz, pl autókat/motorokat bütykölni, rajzolni, fényképezni akármi.


Szerintem a katonaság egy magasztolt de értelmetlen szervezet. Arra jó hogy embert faragjon valakiből, de mindig ott a háború lehetősége amivel a katona mindenképp rosszul jár. Másfelől, a kormánynak kell engedelmeskedned. Ha a hatalmon lévő emberek gondolnak egyet, akkor neked az erkölcseidtől függetlenül végre kell azt hajtanod. Itt lehet gondolni durva dolgokra is.


De annyi biztos hogy ha háború és hasonló nehézségek nélkül túléled, akkor férfit nevelnek belőled ott.

2018. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!