Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fizikailag gyenge vagyok,...

Fizikailag gyenge vagyok, emiatt nem tudok szinte semmilyen állást hosszú ideigm egtartani, mit tegek? Bővebbe lejjebb.

Figyelt kérdés
152 centi magas, molett alkatú nő vagyok, 23 éves leszek, és eddig kb. semmit se kaptam az életben csak kritizálást, és már ténlyeg elhiszem magamról, hogy hibás gyártmány vagyok. Alacsony vagyok, emiatt a szalagmunka szóba se jöhet, gyakran föl se érem a szalagot. Az alacsonyságom mellé csini lúdtalpam is van, és jobb fülemre süket vagyok. A lassúságom is eléggé rossz fényt vet rám, és hiába gyorsítok, akkor több hibát követek el. Most takarítóként dolgozom próbaidőben egy óvodában, de már itt is a sírógörs kerülget, mert állandóan találnak valami kivetnivalót bennem, vagy a munkámban. És itthon is meg vagyok vetve, állandóan kapom az oltásokat, hogy ilyen vagyok, mego lyan, húzzak már egyetemre... csakhogy a semmiből az se működik, oda is kell a pénz. Kb. ott tartok, gyűlölöm magam, amiét soha semmit sem tudok elsőre és azonnal hibátlanul, tökéletesen megcsinogálni, ahogyan kérik, elvárják tőlem. Más is van hasonló cipőben? Hogy javíthatnék legalább az alkatomon, ha a lúdtalp és a hallás nem javítható? Legalább fizikailag erősödjek meg. Előre is köszönöm, nagyon félek, ogy megint kirúgnak, nem akarom, hogy elküldjenek, tényleg szeretnék jobb lenni.

2018. jan. 24. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
De mégis, mi a baj a munkáddal? Próbálj javítani rajta! A takarításhoz azért nem kell se diploma, se hatalmas izmok.
2018. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit se csinálok jól, mindig belém kötnek a dajkák, és leoltanak, hogy mit képzelek, engem azért fizetnek, hogy tökéletesen megcsináljak mindent, mait kérjek, még erőmön felül is teljesítsek. És bármit csinálok, az sosem jó, és most már itthon is megy az üvöltözés, hogy egy ****** senki vagyok, semmit se tudok és semmihez se értek. Lehet, tényleg jobb lett volna, ha meg se születek :(
2018. jan. 24. 13:50
 3/5 anonim válasza:
Hogy alacsony vagy, szerintem nem baj, és járj edzőterembe vagy tornázz otthon és figyelj rá mit eszel. Lehet látják hogy lehet piszkálni téged ezért csinálják, sokszor van ilyen, sarkadra kéne állni és ne becsüld le magad!
2018. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült megtartani az állást, túl messze volt a bejárás, és nem akarta a főnök, hogy anyit kelljen utaznom, mert a fizum java részét elvitte volna a beutazás költsége. De továbbra is célom, hogy egészségesebb életvitelt alakítsak ki, többm ozgással. Köszönöm a segítséget, utánajárok, milyen mozgásforma lenne a jó nekem, és addig is kitartóan keresek munkát, tapasztalatszerzési lehetőséget :)
2018. jan. 27. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá! majd számolj be
2018. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!