Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen jövőm?

Hogyan legyen jövőm?

Figyelt kérdés
Már lassan 19 vagyok és olyan üresnek látom a jövőm.Hogyan kellene célt találnom benne ? Mivel szerintem minden embernek kell egy saját cél ami úgy mond irányt ad neki.De nekem nincs ilyenem ezért már nagyon nagyon régóta olyan üresek a napjaim Üresek magányosak és szomorúak ha a jövőre gondolok sincs olyan amit várnék végül is ez a sablonos jövő ami a legtöbb ember előtt áll sőt valahogy ha most meghalnék nemigazán bánnám nem azt mondom hogy meg akarok halni csak hogy nem igazán bánnám.Még is mit kellene tennem így 19 évesen egyedül a világban hogy találjak valami tartalmat,célt,örömöt az életemben?
2018. jan. 25. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj! Haverok, szerelem. A többi jönni fog.
2018. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tovabbtanulással hogy állsz? Idén érettségizem, sokat gondolkodom az egyetemen mostanában. Sajnos nem mondhatnám, hogy élénk társasági eletem van, elég magányos vagyok, és félek, hogy egyetemen sem fog változni. De legalább ebben tudsz célt találni
2018. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!