Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan az életetekben,...

Volt már olyan az életetekben, hogy valamiről előzőleg meg voltatok győződve, hogy úgy biztosan jó, aztán pedig kiderült, hogy bárcsak soha ne történt volna meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki hoz hibást döntést az élete során. Igen ostoba lenne az ,aki tudja,hogy amit akar,az nem jó lesz,és mégis megteszi.
2010. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, de ettől szép az élet. Így lehet tanulni, így válik az ember egyre jobbá.

Egyébként az életemben olyan talán nem volt, hogy úgy gondoltam, hogy nem kellett volna megtörténnie. Az is egy tanulási folyamat része, és fölösleges azt hinni, hogy nem jó, hogy megtörtént.

2010. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen,sajnos
2010. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.Amikor férjhez mentem..
2010. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, de már egyre kevesebbszer :D
2010. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

12:35-ösnek: az én esetemben is párkapcsolatról volt szó. Először meg voltam győződve arról, hogy ez a kapcsolat már végre jó lesz az életemben, jónak is indult. A szüleim ellenezték, de azt hittem, hogy ők tévednek és nem én. Aztán kiderült, hogy bárcsak soha ne ismertem volna meg az exemet.... Nem házasodtunk össze szerencsére.... Ez nagy csalódás volt a számomra, mert sok energiát, bizalmat fektettem bele, hiába.

Az ezt megelőző pasim is tévedés volt a köbön. Ennek hatására kerestem új kapcsolatot, amire azt hittem, hogy ez már jó lesz - sokkal jobbnak indult, mint az előző, ez tény, de ahogy leírtam, mégsem sikerült.... :-(((

2010. jún. 7. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy fiú aki megkért várjam meg míg kiderül mit is érez velem kapcsolatba, mivel párkapcsolatban volt nem tiltakoztam! Ennyit mind a ketten megérdemeltek! Én egyre jobban beleszerettem a fiúba, úgy érezte, hogy engem szeret, nos egy időn belül rájött mégse így van, de nem tudta össze törni a szívemet annyira beleszerettem! De mióta nincs velem mégis mindig látom, egyre inkább csak álomvilágban élek, mintha még velem lenne. Képtelen vagyok elfelejteni, megsebzett ha egy életre nem is de hosszú időre. Nem kell más, pedig ő már soha nem lesz az enyém.


Azt hittem a megfelelő döntést hoztam, pedig már abban a pillanatban ott kellett volna hagynom, amikor megpróbált köztem és egy másik nő közt dönteni.

2010. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy neked az a bajod, hogy ugyanolyan pasikat fogsz ki? Tudod, egy pszichológus most megkérdezné, hogy milyen az apád....

Én nem vagyok az, de talán van ebben valami.

2010. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!