Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek olyan, akivel...

Hogyan legyek olyan, akivel úgymond nem érdemes kötekedni?

Figyelt kérdés
Már elegem van,hogy kis taknyosok is beugatnak nekem random,csak mert azt hiszik velem megtehetik. Viszont vannak,akikkel nem mernek.

2018. febr. 11. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos olyan külsőt kell kialakítani, belém évek óta nem kötöttek, bár múlt héten voltam egy szórakozóhelyen, idiótán voltam felöltözve, hülyén néztem ki, belém is kötöttek.

Meg is lepődtem, évek óta nem volt ilyen.

2018. febr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Kis taknyosok? A kérdésedből ítélve neked is a seggeden van még a tojáshéj. Felnőtt emberek nem akadnak ki a "kis taknyosok" éretlen beszólogatásán.
2018. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Te egy rosszindulatú szemét vagy.
2018. febr. 12. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért is? Amit írtam, igaz. Ahogy felnő, ahogy egyre bölcsebb lesz az ember, úgy csökken azoknak a száma, akiknek ad a véleményére. A végén már csak a szerettei maradnak a sorban. S ha belegondolsz, ez így helyes. Mi a ménkűt izgatod magad azon, hogy egy rakás kölyök mit gondol rólad? Mit érdekel téged, hogy a sarki fűszeres mit gondol rólad? Mit számít a hatvankettedik senki véleménye?

Te tudod magadról, amit kell, a többi legyen az ő problémájuk.

2018. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Keménykedő sztereotíp oltogatás helyett:


Az ember az öntisztelet, önszeretet fejlesztésén keresztül tud oda eljutni, hogy az ún kisugárzása is biztos személyiséget mutat. Ez az önszeretet nagyon egyszerűen fejleszthető.


Más. Minden fajta értelmetlen azaz nem előrevivő konfrontálódás mindig a másik ember megborult harmóniája okán létesül.


Aki rendben van magával az nem megy neki a másik.embernek.


Mimdig erre gondolj amikor ilyet tapasztalsz.


Énbelém sem kötnek se kevesebbet se többet mint bárki másba csak én beveszem a lezsarom tablettát. Mert egyszerűen tudom hogy nem rólam hanem a kis nyomorult életükről szól.

2018. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy képzeld ezt el, mint egy Gyémántfejű furót ami oda megy ahova akar, nincs ellenállóbb anyag annál a világon minden lepattan róla, figyeld meg a gondolataidat és rá fogsz jönni, hogy sok dologra gondolati szinten reagálsz


Rengeteg meditáció kell ahhoz, hogy felismerd az érzéseidet, amikor "kileng" egy bizonyos irányba


Amikor az agyadban felépítettél, egy sziklaszilárd hozzáállást a dolgokhoz, akkor a kötekedők nem tudnak fogást találni rajtad, hiába próbálkoznak lepattanak, mint a gyémántfúrófej előtti föld darabkák


Arra meg felejts el vágyni, hogy milyen jó lenne ha másképp lenne, csak a jelenre tudsz hatni és abból építkezni


A külsődről meg annyi, hogy rengeteg sok önbizalomhiányos testépítő van, ez egyáltalán nem garancia, hogy bármit is segíteni fog, persze, ha 10 évig csinálod és olyan széles leszel mint egy asztal akkor az segít, de attól még fejben ugyanúgy lehetsz gyenge, ha ott nem változtatsz

2018. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket. :-)
2019. aug. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kigyúrod magad vagy nagypofájú leszel, beléjük nem nagyon kötnek.
2020. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mekkora városban laksz? Ha nagyváros, akkor ez elkerülhetetlen. Ha kisebb, úgy ki lehet alakítani ilyen személyiséget, más kérdés, hogy érdemes e. Szerintem nem. Fiatalabb koromban fáradoztam ezen, kismillió verekedés, ugatás, különböző ügyek. Egy idő után tudták a városban, hogy oda fogok menni bármi lesz. Bár ez csak egy negyvenezres város, ott is főleg a saját kerületemben tudták, hogy nem érdemes. De nem érte meg, ahogy öregszem, már leszarom, nehéz kihozni a sodromból. Szerintem egy idő után te is le fogod szarni.
2020. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Házasodj be az Orbán családba...
2020. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!