Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok magabiztos, félek...

Nem vagyok magabiztos, félek új dolgok felé nyitni, kisebségi érzetem van és nem tudom elfogadni a kinézetemet (tulsúlyos vagyok kicsit). Tudom fejben dől el minden, hogyan tudnék ezeken túl lendülni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Magadban ezt mondod:

"Mindent eltudok érni csak bízom kell magamban!"

Sok sikert!:)

2018. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Úgy, hogy felfogod minden amit látsz az a te világod. És senki sem látja úgy a világot ahogy te. Ez annyira egyedi, és annyira ijesztő egyben önbizalom növelő, hogy fel kell tudd fognod, mindenki akit látsz, vagy hallasz, az az ami te magad vagy.

Ha még több önbizalmat akarsz növellni olvass filozófiát, buddhista tanokat akár (az is nagyon jó filozófiai gondolatokkal szolgálhat). Megerőssíti önmagadban vetett hited. Semmi esetre se foglalkozz olyan dolgokkal, amik érzed, hogy lehúznak. Legyen az a híradó nézése akár. Kerüld! Olyan dolgokkal vedd körbe az elméd, a tested, amik a JÓ, és a BOLDOG érzést erőssítik benned.


Nekem ösztönösen alakult ez ki, és így élek. A munkám is ilyen, és egyszerűen nem foglalkozom olyan dolgokkal amik lehúznak.


Megint más az, hogy néha direkt megélem a szomorúságot, egy szép film, könyv, egy megrendítő hír által akár, de az agyamat és a befogadó elmémet nem teszem ki állandó átjáróháznak, hogy minden azon menjen keresztül, szűrés nélkül. ;)

2018. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megprobálkom mostantól így felfogni a dolgokat🙂
2018. febr. 15. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!