Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Nem vagyok magabiztos, félek új dolgok felé nyitni, kisebségi érzetem van és nem tudom elfogadni a kinézetemet (tulsúlyos vagyok kicsit). Tudom fejben dől el minden, hogyan tudnék ezeken túl lendülni?

febr. 14. 22:31  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Magadban ezt mondod:
"Mindent eltudok érni csak bízom kell magamban!"
Sok sikert!:)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 22:46 Privát üzenet
Úgy, hogy felfogod minden amit látsz az a te világod. És senki sem látja úgy a világot ahogy te. Ez annyira egyedi, és annyira ijesztő egyben önbizalom növelő, hogy fel kell tudd fognod, mindenki akit látsz, vagy hallasz, az az ami te magad vagy.
Ha még több önbizalmat akarsz növellni olvass filozófiát, buddhista tanokat akár (az is nagyon jó filozófiai gondolatokkal szolgálhat). Megerőssíti önmagadban vetett hited. Semmi esetre se foglalkozz olyan dolgokkal, amik érzed, hogy lehúznak. Legyen az a híradó nézése akár. Kerüld! Olyan dolgokkal vedd körbe az elméd, a tested, amik a JÓ, és a BOLDOG érzést erőssítik benned.

Nekem ösztönösen alakult ez ki, és így élek. A munkám is ilyen, és egyszerűen nem foglalkozom olyan dolgokkal amik lehúznak.

Megint más az, hogy néha direkt megélem a szomorúságot, egy szép film, könyv, egy megrendítő hír által akár, de az agyamat és a befogadó elmémet nem teszem ki állandó átjáróháznak, hogy minden azon menjen keresztül, szűrés nélkül. ;)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 15. 14:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és megprobálkom mostantól így felfogni a dolgokat🙂

# 3/3Időpont febr. 15. 22:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ronda vagyok, emiatt önbizalomhiányos is, mit tegyek hogy magabiztos, olyan emberré váljak akit megbecsülnek? (többi lent)
Miért utálják sokkal jobban sakurát mint Hinatát? Szerintetek aranyosabb mert visszahúzódó? Én imádom sakurát mert erős magabiztos és nagyon okos. Ti miért szeretitek vagy..
Hogyan legyek magabiztos?
Tudtok olyan szerelmes animét mondani, amiben a fiú magabiztos, erősebb, ügyesebb mint a lány?
Tudnátok mondani olyan filmet, ahol a főszereplő egy magabiztos, vonzó és nagyon sikeres férfi?
Hogyan legyek magabiztos ha duci vagyok?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu