Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sugar daddy vagy munka? Miért?

Sugar daddy vagy munka? Miért?

Figyelt kérdés

Az oldalon egyre több a “sugar daddy vagy munka” témajú kérdés.

Egyedül én érzem azt, hogy a sugar daddyt kereső nők/lányok/diákok adják meg az alapot arra, hogy okkal tartsák a nőket ribizlinek? Ennyire hiányzik ma a nőkből a tartás, kitartás és akarat?

Nagyon felbosszant, hogy pl aki tanult és sikeres azt is kitartottnak nézik! Teszem hozzá heti szinten megkapom én is ezt a beszólást és mostanra kezd kiakasztó lenni! Tanultam, güriztem, talpraálltam. Nem kéne tizenévesen a f@..t keresni, hogy utána itt érdeklődj 72 órás tabi meg a terhesség után! Talán akkor most sem kéne sugar daddyt, meg cukros bácsit vadászni..

Mi a véleményetek erről az egészről?



2018. febr. 20. 14:54
 1/3 anonim válasza:
100%

MUNKA!

Sosem hagynám, hogy egy megvehető tárgyként kihasználjanak és hatalmaskodjanak felettem, mert magasabb egzisztenciában élnek. Társadalmi különbségek mindig is voltak és lesznek, az erkölcs pedig már kihalófélben van sajnos...

2018. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki „hozzott anyagból dolgozik”. Ha valakinek az jelenti a teljes életet (akár mert az adottságaiból erre futja, akár mert tudatosan ezt érzi személyiségéhez passzolónak), hogy keres magát egy gazdag „apucit”, ám tegye, engem ugyan nem zavar.


Azt viszont nem értem, miért írod, hogy: „…aki tanult és sikeres azt is kitartottnak nézik! Teszem hozzá heti szinten megkapom én is ezt a beszólást…” Miből gondolják ezt rólad vajon?


Engem speciel az sem érdekel, hogy „valakik” a nőket „ribizlinek tartják”, ahogy írod – egyrészt mert nem az határozza meg az énképemet, hogy más mit gondol a nőkről úgy általában, másrészt pedig mert mindig is voltak pénzért kefélő nők, ha valaki ezt egy új jelenségnek tartja, és általonsnak is, az elég ostoba lehet.

2018. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs az elírásokért: „hozott anyagból…” akart lenni az első sorban.
2018. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!