Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az életemet! Mit...

Utálom az életemet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindent utálok ami körülöttem van, elegem van belőle...
2008. okt. 28. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Hello.

Elhiszed nekem h wannak olyan emberek,akik még yobban utálTák mint te?Csak azok már eltáwoztak az élők soraiból.Először is,gondolom az mégsemmigaz h MINDENT utálsz.Ha leírnád h mit,talán segíthetnénk!

2008. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld meg szebbé tenni, keress egy barátot/barátnőt, akivel mindent megoszthatsz, akitől szeretetet kaphatsz és akinek szeretetet adhatsz, hidd el 1 jobb dolog van annál, ha szeret valaki, az, ha te is viszont szereted őt;) Járj társaságba, hallgass zenét, utazgass, sportolj ezek mind örömet okoznak:)
2008. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Gyűjts DVD-ket és nézz meg minden filmet amit tudsz, utána pedig azokhoz viszonyítsd az életed, kicsit jobb lesz nekem bevált.
2008. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
lődd fejbe magad
2008. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

mit utálsz benne?

erre a kérdésre így nem lehet válaszolni

inkább mondd el mik a problémáid pontosan

hátha úgy segíthetünk :)

fel a fejjel!

2008. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
menj máshová lakni,keress új munkahelyet,járj el edzeni,változtasd meg az életed teljesen!!!hátha segít.
2008. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
ird meg hany eves vagy, es valamit magadrol, csak ugy egyaltalan
2008. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem tudsz mit kezdeni, kezdj új életet. Nem csak a filmekben létezik. Költözz el (ha megoldható), új barátok, új ruhák, új munka/iskola, új TE! Változtass szándékosan, gyűjtsd össze az új életed fő jellemzőit (miket szeretnél, te milyen ember szeretnél lenni), írd le és olvasgasd, próbáld valóraváltani.
2008. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne utald az eletedet, hanem keress fel egy pszichologiai szakrendelest, es BESZELGESS!

Lathatod ezen a forumon is, hogy MINDENKINEK vannak problemai. Mindenki kap keresztet az elettol. Ki kisebbet, ki nagyobbat. De Te nem csak Magyarorszagot utalod?! Mert en igen.

2008. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
lehet depressziós vagy,vagy korfüggő, ha fiatal vagy,mondjuk sztem a pszichológus nem mindig segít,de meg lehet próbálni.egy megoldás van!keress egy barátot akit szeretni fogsz!és ő is téged.ő szívből segít!a szeretet fontos dolog!......de mi a problémád? írd le, ne utálj minket se,senkit se...mert az élet szép te tudod mekkora ajándék hogy dobog a szíved és életet kaptál ??????????????,:-)
2008. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!