Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy dillemám van a jövőmmel...

Nagy dillemám van a jövőmmel kapcsolatban. (? ) 17F

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egyetemre menjek vagy OKJ-ra. A későbbiekben (2-3) év szeretném elkezdeni a zenei karrieremet Londonban. Semmiképpen sem Magyarországon szeretném ezt csinálni. Az a tervem, hogy kimegyek Angliába és munka mellett (élni is kell valamiből) zenélünk a bandámmal, eljárunk klubbokba fellépni aztán csinálunk demo albumot, elküldjük kiadóknak és ha szerződtetnek elkezdünk turnézni. Ez az álmom, igyekszem kitaposni az utat, de a szüleim mást akarnak. Én az OKJ-ra szavazok, ők azt mondják menjek egyetemre, de már nagyon elegem van a tanulásból, nincs szabadidőm és a kedvem is rossz emiatt sokszor. Szóval kérem a véleményeteket, tanácsotokat.

2018. márc. 5. 17:03
 1/10 Waff ***** válasza:

Én is az egyetemet javasolnám, mert azzal lesz egy biztos dolog a kezedben. Zenei karrierre építeni nem feltétlen hülyeség, de gyakorlatilag nagyon nagyon minimális az esély arra, hogy akár olyan szinten is befuss, hogy néha klubokban fellépj, jelképes összegekért.

Mióta zenélsz egyébként?

2018. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el turnézni!
2018. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 évesen mennyire tudsz zenélni?
2018. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen majd évek múlva kezdj el dillemmázni.

Mellesleg kicsit kusza és értelmetlen ahogy írsz.

Egyetemre menjek vagy OKJ-ra? Mi az hogy OKJ-ra? :DD

Ez nem egy megfogható kérdés.

Mondjuk magában az hogy "egyetemre", az se egy értelmhezhető dolog.


Mi a kérdésed?

2018. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó te ritka hülye vagy.


Kérdező: ha nem akarsz egyetemre menni, akkor ne menj, nem számít mit mondanak szüleid. Csak szenvednél ha olyan dolgot tanulnál ami nem érdekel.


Angliával kapcsolatban annyi, hogy persze, kimehetsz, szerencsét próbálhatsz, de ehhez azért sok elszántság és kitartás kell, és persze még ez sem garantálja azt hogy majd befutsz.


A szüleid azért akarják hogy egyetemre menj, mert úgy ha befejezed akkor könnyebben találsz majd jól fizető állást, szóval biztonságosabb út mint amit te szeretnél. Amit te akarsz az könnyen végződhet úgy hogy évekig melózol kint és semmit nem érsz el...


A végén ez a te döntésed.

2018. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
OKJ-ra szerintem nem. Akkor inkább felsőfokú szakképzésre menj, az elvileg könnyebb, mint az egyetem és utána mehetsz főiskolára gond nélkül, ha meggondolod magad.
2018. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sokat segítene, ha tudnánk, hogyan és mit zenélsz. :D
2018. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát énekelek és gitározok, de az éneklésre eddig több időt fordítottam, járok tanárhoz a hangommal. Rock zenét játszok. Azt, hogy hogyan azt nem tudom, hogy hogy válaszoljam meg. Jól(?)
2018. márc. 11. 10:44
 9/10 Mojjo ***** válasza:
@8: Megválaszolhatod egy-két felvétel linkelésével ;)
2018. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Baltaarcúu válasza:
Ilyen zenészekből annyi van már,hogy szárazföldi átkelőt lehetne belőlük építeni Amerika és Európa között.
2018. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!