Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Habiszti szégyenlős vagyok?

Habiszti szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól fogva imádtam meztelenkedni, kényelmesnek éteztem, természetesnek, még akkor is az àtlagnàl szabadabban gondolkoztam erről, amikor éppen valamibnem teljesen klappolt nalam ( pl jo ideig nem jott mellem, attol meg pl furdes elott-utan legalabb a csalad elott meztelenul csaszkaltam. Azota felnottem, es amikor tegnap voltam dolgozni egy galan, leesett,nhogy mar lassan evek ota jatszom annak a forditottjat, ami a " normalis" lenne. Ugyanis most pl sportolok voltak abban a teremben, ahol at lehetett oltozni. Bugyit is csereltem, a wc messze vokt, igy automatikusan atvettem, viszont ahogy eszrevettem,nhogy neznek, na itt jon a fordulat: elkezdtem olyan pogakat vagni mint aki baromi szegyenlos, mert valahogy tarsadalmi elvaras, etikett szegyenlosneknlenni. Egy srac meg is jegyezte a haverjanak a tavolban, hogy hat figyelj, nyilvan szegyenlos meg, fiatalnak nez ki. Olyan furcsa volt igy belehondolni, hogy sojszor csinalom eztm muvel tisztaban vaguok vele, hogy nem illik ugymond meztelenkedni, es az exhibicionizmus is csak bizonyos korokben elfogadott. Pl lakasswinger, stb.

Mut gondoltok errol, vajon sokan vannak meg, akik csak azert jatsszak meg a szegyenloset , mert ez tarsadalmi elvaras, mint pl hogy utcan ne nyulj a parod ala?



2018. márc. 12. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, aki elfogadja a testét és úgy érzi nincs mit szégyelnie, inkább exhibicionisták, de kétlem hogy ebből olyan sok lenne.
2018. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is .. a kerdest azert tettem fel osszefiglalva, mert kisse kiakaszt, hogy az egy dolog, hogy a vilag egy nagy szunpad, de hogy mindenhol meg kell magamat jatszanomm ez olyan termeszetellenes. Es allandoan tuljatszok ehhez hasonlo szerepeket, ami miatt neha hatranyom van. De tudomm hogy az sem megoldas, ha nyiltan kiadom milyen vagyok, ugyanis akkor azert rengeteg helyen megvetnek, sajnos ez tapasztalat. Szelsosegesen is szabadelvu vagyok minden temaban, szexualisan plane.
2018. márc. 12. 23:09
 3/19 Ramone ***** válasza:
100%

A közösségi etikettet mindig a többség nyomása lèpteti érvénybe alapjáraton kicsiben is igaz ez mert vannak olyanok akik a saját szüleik előtt is szègyellősek vannak akik még a párjuk előtt is... De ez mind ember és neveltetès függő

Én is tök simán el tudok otthon pucèrkodni de pl anyám előtt nem biztos

Szóval emiatt te ne érezd magad kellemetlenül mert te ilyen vagy mert ez vagy te és ha a társadalom nyomására torzul a szemèlyisèged az már régen rosz


Ui.: A kis cicik a tutik ;) :D

2018. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenben megjátszanod magad, de pl. ezt az exhibicionista hajlamodat tényleg ne reklámozd, sokan nem jó szemmel néznek erre. :) meg a szexualitás úgy amblokk nem tartozik másokra, idegenekre. Más dolgokban nem kell magad megjátszani.
2018. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Jaja
2018. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nalam nincsenek tabuk ugy altalanossagban, ezt hogyan teritsem a vikag ele, anelkuk, hogy megjatszanam magam, ez a nagy kerdes, amire nincs valasz. Nagy melleim vannak egyebkent masodik.
2018. márc. 12. 23:37
 7/19 anonim válasza:
100%
És mégis hol van koedukált öltöző? XD
2018. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Wtf. Kiráz az ilyen szavaktôl a hideg, hogy koedukàlt. Ha annyira érdekel, egy szórakozohelyen volt megtartva a rendezveny, igy nem volt oltozo, egyebkent mi a kedvenc szined, ha mar ide nem vago kerdesek a temank?
2018. márc. 13. 00:19
 9/19 anonim válasza:
87%

Kék.

Szerintem ez a kérdés meg egy rohadt nagy kamu. Mégis milyen rendezvényen kellene átöltözni vadidegen, másnemű emberek előtt...? (elmennék :D)

2018. márc. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Kamusztori...
2018. márc. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!