Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy nem tetszik...

Miért van az hogy nem tetszik a saját rajzom sose?

Figyelt kérdés
Folyton dicserik, de en nem gondolom annak hogy jo lenne. Folyton mindent tökéletesen akarok csinálni,kinézni. Mi lehet ez ellen tenni?

2018. márc. 13. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a tökéletességre törekvés ellen akarsz tenni,

tökéletlen akarsz lenni!

2018. márc. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sokan így vannak. Én is utólag utálom a rajzaimat, mert felfedezem rajta a hibákat. Előnye, hogy tanulhatsz a hibáidból. :D
2018. márc. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem tökéletes aki azt tudja mondani a rajzára hogy ez tökéletes lett akkor a személlyel van a hiba úgy értem hogy vagy beképzelt vagy nem látja a hibát vagy pedig magát akarja rávenni hogy ez igenis tökéletes (saját magának hazudik). Röviden az a jó hogy látod még a hibáidat mert ez évek során el fog tűnni persze a legtöbb embernél nálad nem tudom hogy lesz de sok embernél ez a “képesség” elveszik
2018. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert mintát követsz. És van előtted egy olyan, hogy mi a helyes, hogyan kell. NEm tudsz spontán lenni.
2018. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. ápr. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!